Çözüldü Bildirim kapatma

adimberat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
14.0.4
Telefon Modeli
Redmi note 12s
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Ekteki gorseldeki gibi bildirim geliyor fakat ben guncelleme yapmak istemiyorum bu yüzden bildirimin de gelmesini istemiyorum fakat uygulama bildirimini kapatamiyorum hidden settingsden de denedim orada da kapalıydı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-10-17-15-05-53-869_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-10-17-15-05-53-869_com.android.chrome.jpg
    417 KB · Görüntüleme: 12
Çözüm
Ayarlar-şifreler ve güvenlik-yetkilendirme geri alma - güncelleyicinin yetkisini burdan kaldırın
Sonrasında ayarlar - uygulamalar - uygulamaları yönet sağ üst üç noktadan sistem servislerini göster diyip güncelleyiciyi açıp verileri temizle kısmından tüm verilerini temizleyin bildirimi kalıcı olarak bu şekilde kaldırıyorum ben

dangerboon38

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8
Konular
13
Ayarlar-şifreler ve güvenlik-yetkilendirme geri alma - güncelleyicinin yetkisini burdan kaldırın
Sonrasında ayarlar - uygulamalar - uygulamaları yönet sağ üst üç noktadan sistem servislerini göster diyip güncelleyiciyi açıp verileri temizle kısmından tüm verilerini temizleyin bildirimi kalıcı olarak bu şekilde kaldırıyorum ben

Oyla: Çözüm

adimberat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berat
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sagolasin hocam

Hocam bide benim bu telefonda uygulama kasasini nasil acabilirim acaba adim sayar goremiyorum da

Oyla:
Üst Alt