Çözüldü Bildirim ışığı yanıyor fakat telefon açılmıyor

Aeternum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Xiaomi EU 12.5.9
Telefon Modeli
Poco X3 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Poco X3 Pro telefonumda video izlerken telefonunuzu şarja takın yazısı geldi. Bunun üzerine telefonu şarja takıp güç düğmesine basarak ekranı kapattım. Tekrar açmaya çalışıyorum güç düğmesine basarak , ama hiçbir şekilde ekran açılmıyor. Sadece bildirim ışığı yanıp sönüyor.

Çözüm
Ü
10-15 dakika şarjda bekleyin . Güç tuşuna şarjdayken biraz basılı tuttuysanız yeterince şarj olduğunda kendisinin açılması lazım . Açılmadı ise recovery menüsüne erişmeyi deneyin . O da olmadı ise sanmıyorum ama brick olmuş olabilir belki .
Ü

Üye silindi 278685

Guest
10-15 dakika şarjda bekleyin . Güç tuşuna şarjdayken biraz basılı tuttuysanız yeterince şarj olduğunda kendisinin açılması lazım . Açılmadı ise recovery menüsüne erişmeyi deneyin . O da olmadı ise sanmıyorum ama brick olmuş olabilir belki .

Oyla: Çözüm

Aeternum

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Barış
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler işe yaradı.

Oyla:

duCkfan88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
duCk_fan88
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Ayni sorun bende de var telefonu şarja taktım sorunu yoktu çalışıyordu baya durdu şarjda işim vardı o sıra 4 5 saat fln sonra şarjda bildirim ışığı yanıp sönüyordu çıkardım hemen güç tuşuna basınca bildirim ışığı yanıp sönüyor. Bide brick ne oluyor yardımcı olursanız sevinirim

Oyla:
Üst Alt