Soru Bildirim çubuğu sorunu.

diabloo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
6
ARKADAŞLAR TELEFONA GELEN MESAJ , ARAMA VS. GEZİNİRKEN TELEFONDA ÜSTTE UFAK BİR ŞEKİLDE GÖRÜNÜYOR NORMALDE , AMA BENDE BEYAZ OLUYOR , BİLDİRİM ÇUBUGUNDA GÖRÜNÜYOR AMA, BİRKAÇ TEMAYI BİRLEŞTİRİP YAPMIŞTIM TEMAMI DEĞİŞTİRMEK İSTEMİYORUM BUNU DÜZELTMEME YARDIMCI OLABİLECEK YOK MU ACABA ? RESİMLERDE GÖRÜNÜYOR
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Hocam iki büyük sıkıntı var, mesajın tamamı büyük hafle yazılmış; ikincisi teyzemizin özel numarasını kaldıralım.

%100 temadan değiştirin. yada tema deneyimi fazla olan arkadaşlarımız yardımcı olurlar

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Hocam farklı temaları birleştirip yaptığınızda bu gibi durumlarda karşılaşmanız mümkün. Çünkü her temanın framework dosyasının içindeki theme_values.xml belgelerindeki renk kodları farklılık gösterdiği için aslında siyah olması gereken küçük arama bildirim balonu sizde beyaz olarak çıkması doğaldır. ertanx hocamın da dediği gibi tek bir tema uygulamanız gerekir.

Ayrıca konu başlıkları ve mesajlarınızda büyük harf kullanmayalım lütfen, düzeltildi :)

Oyla:

diabloo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
6
bilmiyordum saolasnız , peki bu temada bunu düzeltecek birisi yok mudur acaba yazıyı siyah yapacak?

Ayrıca konu başlıkları ve mesajlarınızda büyük harf kullanmayalım lütfen, düzeltildi :)[/QUOTE]

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
bilmiyordum saolasnız , peki bu temada bunu düzeltecek birisi yok mudur acaba yazıyı siyah yapacak?

Ayrıca konu başlıkları ve mesajlarınızda büyük harf kullanmayalım lütfen, düzeltildi :)
[/QUOTE]
Yapılabilir hocam ama bu işlem telefon üzerinden olmaz, karıştırdığınız temaları pc üzerinden açıp framework dosyasının içindeki theme_values.xml belgesinin üzerinden değişiklik yapılması gerekiyor. Uğraş ve zaman gerektiren bir durum :)

Oyla:

diabloo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
6