Yardım Betadan Kararlı geçişi

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
Herkese selam aleyküm Ramazan bayram kutlu olsun. Xiaomi mi 8 lite adlı model telefon ve Xiaomi.eu MIUI 12 beta sürümü kullanıyorum. Userdata (veriler) silmeden MIUI 12 Betadan MIUI 11 nasıl geçeceğim? Silmeden geçişi sorunu olursa yapmam nasıl geçeceğim hangi dikkat olmalı?
Not: ilk kez için geçişi yapmadım çünkü telefon çökme ve bozma düşünüyorum. O yüzden konu açtım

Herkese iyi bayramlar dilerim

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Herkese selam aleyküm Ramazan bayram kutlu olsun. Xiaomi mi 8 lite adlı model telefon ve Xiaomi.eu MIUI 12 beta sürümü kullanıyorum. Userdata (veriler) silmeden MIUI 12 Betadan MIUI 11 nasıl geçeceğim? Silmeden geçişi sorunu olursa yapmam nasıl geçeceğim hangi dikkat olmalı?
Not: ilk kez için geçişi yapmadım çünkü telefon çökme ve bozma düşünüyorum. O yüzden konu açtım

Silmeden,format data yapmadan geçiş sağlıklı olmaz.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

Android versiyonu değişmiyor ise , 10 dan 9 dönmeyecekseniz wipe girip internal storage seçmeden diğerlerini silip , romu kura bilirsiniz ,

ancak en güzeli yedek alıp format data yapmaktır.

Oyla:

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Peki beta yüklü olan twrp üzerine format yapip MIUI 11 kararlı Xiaomi.eu zip dosya yuklecekmiyim?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android versiyonu değişmiyor ise , 10 dan 9 dönmeyecekseniz wipe girip internal storage seçmeden diğerlerini silip , romu kura bilirsiniz ,

ancak en güzeli yedek alıp format data yapmaktır.
Android 10 kullanıyorum. Memnun olduğumu için android 9 dönmeyi gerek yok. Her zaman Android 10 kullanıyorum yorum bilgi icin saol

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Xiaomi.eu rom kurmak istedim Restart recovery yapip twrp üzerine Xiaomi.eu rom kurarsam sorunu olur mu?

yedeklerinizi alın resimleri pc kopyalayın ,

Format data telefonu sıfırlamaktır zaten içinde hiç bir şey kalmaz , sonrasın da istediğiniz costum eu rom mi room veya başka romları kura bilirsiniz ,

Oyla:

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42
yedeklerinizi alın resimleri pc kopyalayın ,

Format data telefonu sıfırlamaktır zaten içinde hiç bir şey kalmaz , sonrasın da istediğiniz costum eu rom mi room veya başka romları kura bilirsiniz ,
Ha tamam elimde pc yok. Sonra o rom kurma işimi hallederim. Yorumlarinizi dolayı için teşekkürler. Kolay gelsin

Oyla:

omertrans505

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
GM 5 plus d
Konular
42

konu alıntı "Kesinlikle ROM dosyasını hemen telefona atmayın." adlı stock rom kurmayın demek mi? valla biraz anlamadım. cevap verebilir misin? geçişi yapmayı hazırlıyorum

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
konu alıntı "Kesinlikle ROM dosyasını hemen telefona atmayın." adlı stock rom kurmayın demek mi? valla biraz anlamadım. cevap verebilir misin? geçişi yapmayı hazırlıyorum

ROM dosyasını hemen atar ve sonrasında format data yapacağınız için attığınız rom silinir :)

Konuda yer alan videoyu izleyin lütfen.....

Oyla:
Üst Alt