Yardım Beni deli eden Magisk güncellemesi

maccplaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yiğit
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
2
arkadaşlar herkese selamlar. Magisk 24.1 mi ne gelmiş yükliyim dedim yükledim cts profil falan ne var her şey gitti onları safety net indirip sorunu çözdüm sonra reklam engelleme modülü olan energized i yüklücektim magisk modül kısmına girdim bir de ne göreyim arama butonu yok yıllardır magisk kullanıcısıyım o butonu neden kaldırdılar kahkaha attım modül arayamıyorum.. hadi dedim googleden bakayım link bulamıyorum sadece energized değil busybox for andoid ndk yı bile bulamadım bugün roottan soğuma günümdür şimdi kaldırdım sorunu çözen varsa anlatsın reklamları görmekten sıkıldığımda yükler okur yaparım ama uzun bir süre roottan uzak kalıcam çıldırdım çünkü

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
103
Önceki sürümü geri yükleyin hocam. Son sürüm kullanmak zorunda değilsiniz. Ben v20.3 den beri artık güncellemiyorum. Telefonuda güncellemiyorum.

Tıkırında gidiyorsa sistem hiç kurcalamayacaksın keyfine bakacaksın. haha--

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
arkadaşlar herkese selamlar. Magisk 24.1 mi ne gelmiş yükliyim dedim yükledim cts profil falan ne var her şey gitti onları safety net indirip sorunu çözdüm sonra reklam engelleme modülü olan energized i yüklücektim magisk modül kısmına girdim bir de ne göreyim arama butonu yok yıllardır magisk kullanıcısıyım o butonu neden kaldırdılar kahkaha attım modül arayamıyorum.. hadi dedim googleden bakayım link bulamıyorum sadece energized değil busybox for andoid ndk yı bile bulamadım bugün roottan soğuma günümdür şimdi kaldırdım sorunu çözen varsa anlatsın reklamları görmekten sıkıldığımda yükler okur yaparım ama uzun bir süre roottan uzak kalıcam çıldırdım çünkü
V23 kurup modülleri Aktif edin.
Sonrasında üzerine 24.1 APKkurup twrp ile zipv24.1 flashlayin Magisk içindeki modül dosyasını doğrudan kurun cihazı başlatın tüm modüller sorunsuz çalışıyor.
Ancak repo şimdilik devre dışı 24.1 yani Magisk zygiskin çalışma prensibi biraz değişti zamanla modüller geri gelecek eski modüllerin 24.1 zygiskte bootlop brick riski olduğu için repo geçici olarak devre dışı bırakıldı

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Şu uygulamayı yükleyerek magisk reposunun modüllerine erişebilirsiniz
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
@maccplaya,

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Hocam eski magisk üzerinden ilerleyeyim dedim magisk uygulamasının gizleme hatalı durumda bu yüzden oyunları oynayamıyorum mecburen yenisi üzerinden devam ediyorum eğer ki çözümünü bilen varsa harbi halledelim . Sinir bozucu biraz : )

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Hocam eski magisk üzerinden ilerleyeyim dedim magisk uygulamasının gizleme hatalı durumda bu yüzden oyunları oynayamıyorum mecburen yenisi üzerinden devam ediyorum eğer ki çözümünü bilen varsa harbi halledelim . Sinir bozucu biraz : )
2 uygulama ile herşey halloluyor aslında. safetynet test için playde yasnac magisk deposu için magic mask repo.Uygulama gizleme için ayarlarda zygisk i aktif edince eskisi gibi oluyor.

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
2 uygulama ile herşey halloluyor aslında. safetynet test için playde yasnac magisk deposu için magic mask repo.Uygulama gizleme için ayarlarda zygisk i aktif edince eskisi gibi oluyor.
Safetynet sorunu almıyor hocam . Magisk deposu da pek benim için önemli değil.

Magisk uygulamasını gizleyemediğim için oyunları açmıyor Mir4 pubg New state gibi magisk hide + magisk uygulamasını yeniden başka ad ile yüklememizi sağlayan kısım çalışmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sanırım yeni sürüm için söylüyorsunuz eski magisk uygulaması için değil doğrumu hocam

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Safetynet sorunu almıyor hocam . Magisk deposu da pek benim için önemli değil.

Magisk uygulamasını gizleyemediğim için oyunları açmıyor Mir4 pubg New state gibi magisk hide + magisk uygulamasını yeniden başka ad ile yüklememizi sağlayan kısım çalışmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sanırım yeni sürüm için söylüyorsunuz eski magisk uygulaması için değil doğrumu hocam
Evet yeni sürüm için söylemiştim eski sürümde magisk hide sıkıntılıydı zaten

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Evet yeni sürüm için söylemiştim eski sürümde magisk hide sıkıntılıydı zaten
Yeni sürüm için magisk hide daha çok sıkıntılı hocam eski sürüm çok iyi çalışıyordu bnde mi bi yanlışlık var

Me_yus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
12
Hocam en basitinden yeni sürümün magisk hide kararsız.
Fortniteunlocker diye bir magisk modülü vardı çalışmıyor .
viper4 artık çalışmıyor
Magisk depo yok ( bnm için önemli değil )
Oyunlara giremiyoruz

Üst Alt