Yardım Bayii'nizden Ürün Aldım

BayVenois

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yns
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
4
Merhaba Adana miui turkiye bayisinden xiaomi redmi note 5 aldım 14.08.2018 tarihinde ama ürünü beğenmedim iade edebilirmiyim?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Merhaba Adana miui turkiye bayisinden xiaomi redmi note 5 aldım 14.08.2018 tarihinde ama ürünü beğenmedim iade edebilirmiyim?

Bayiden görerek satın aldınız, 5 gün kullandınız ve şimdi de canınız istemedi ya da paraya ihtiyacınız var ve iade etmek istiyorsunuz? İlginç bir istek olmuş. Bildiğim kadarı ile iade olayı sadece uzaktan satışlarda geçerli bayi satışlarında değil. O telefonu ikinci el olarak satmanız gerekir bence.

BayVenois

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yns
Cihazım
Poco x3 nfc
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bayiden görerek satın aldınız, 5 gün kullandınız ve şimdi de canınız istemedi ya da paraya ihtiyacınız var ve iade etmek istiyorsunuz? İlginç bir istek olmuş. Bildiğim kadarı ile iade olayı sadece uzaktan satışlarda geçerli bayi satışlarında değil. O telefonu ikinci el olarak satmanız gerekir bence.
Aslında aldıktan sonraki gün iade etmek istedim ama iade edemezsin felan dediler ailemdekilerde ondan sordum 2.el nekadara gider tahminen

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Aslında aldıktan sonraki gün iade etmek istedim ama iade edemezsin felan dediler ailemdekilerde ondan sordum 2.el nekadara gider tahminen

Sahibinden tarzı sitelere bakıp bir fiyat belirledikten sonra forumdaki alışveriş başlığına satış ilanı açabilirsiniz tahmin ediyorum. Elinizdeki cihazın değerini en iyi bu forumdakiler bilecektir. Çok fazla değer kaybı yaşayacağınızı zannetmiyorum.

Üst Alt