Rehber Batch APK Tool V.3.7.3 ve Kullanımı [HG Anlatım]

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Brismo
Dosya yoluna gidin
MiuiSystemUI\res\drawable-xxhdpi\pip_dismiss_scrim.9.png
ve adını değiştirin
pip_dismiss_scrim.png
Hocam öncelikle çok teşekkürler toplamayı başardım ama bir sorunum daha var. Sen bu konuda paylaşım yapmışsın belki bilgin vardır Rehber - Bildirim Çubuğunda Merkezi Saat Yapma Miui 10

Şimdi hocam ben merkezi saati Globe romun her hafta yayınladığı dosya ile yapabiliyorum bunda bir sıkıntı yok

Ama ben eski aosp stili kullanmak istiyorum. Yani solda sadece bildirim ikonları olsun. Saat merkezde ya da sağda diğer wifi sinyal batarya alarm Bluetooth hepsi sağda olsun istiyorum.

Bunun için Globe romun merkezi saat dosyasını twrp den yükledim. Merkezi saat oldu. MiuisystemUİ de res/layout/statusbar.xml içinde sinyal satırında left olan kısmı right yaptım ama telefonda kapatıp açınca ekran siyah oldu statusbar panelinde hiçbir şey görünmüyor programlara girebiliyorum ama. Ben de Globe romun dosyasını geri yükledim düzeldi. Bu düzenlemeyi nasıl yapabilirim hocam bilginiz var mı?

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Hocam öncelikle çok teşekkürler toplamayı başardım ama bir sorunum daha var. Sen bu konuda paylaşım yapmışsın belki bilgin vardır Rehber - Bildirim Çubuğunda Merkezi Saat Yapma Miui 10

Şimdi hocam ben merkezi saati Globe romun her hafta yayınladığı dosya ile yapabiliyorum bunda bir sıkıntı yok

Ama ben eski aosp stili kullanmak istiyorum. Yani solda sadece bildirim ikonları olsun. Saat merkezde ya da sağda diğer wifi sinyal batarya alarm Bluetooth hepsi sağda olsun istiyorum.

Bunun için Globe romun merkezi saat dosyasını twrp den yükledim. Merkezi saat oldu. MiuisystemUİ de res/layout/statusbar.xml içinde sinyal satırında left olan kısmı right yaptım ama telefonda kapatıp açınca ekran siyah oldu statusbar panelinde hiçbir şey görünmüyor programlara girebiliyorum ama. Ben de Globe romun dosyasını geri yükledim düzeldi. Bu düzenlemeyi nasıl yapabilirim hocam bilginiz var mı?
onun için başka bir mod vardı. Bulursam paylaşırım

bekobaba142

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beko
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
23
Ne işe yarıyor bu tool hocam

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Miui10 ile çalışırken bu şekilde çalışılması gerekli. Özellikle Api seviyesi önemli. 84 yazıp Enter'a basın ve android versiyonunuza uygun olanı seçin.

İçinde ki apktool ve smali.jar'ları linkte ki dosyayı uygun yere ekleyerek güncelleyebilirsiniz.

@haqanguven Hocam konuya eklerse faydalı olacaktır.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

zlatan_1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
10
Toplamada Alınan Hata Çözümleri
MiuiHome .apk
apktool.yml dosyasını notepad ile açın
usesFramework:
ids:
- 1
- 16
- 27 (Ekle)

Mms.apk
usesFramework:
ids:
- 1
- 16
- 18 (Ekle)

Contacts.apk
usesFramework:
ids:
- 1
- 16
- 18 (Ekle)

İndirme Bağlantısı

Hocam 18 eklediğim halde hata alıyorum nerede hata yaptım.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346