Yardım Bataryam 3 yıl sonunda çok yıprandı.Yeni batarya lazım tavsiye

Kvasir77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
mi 10 lite 5g
Konular
3
İyi günler 3 yıldır arada sırada düşüşleri olsada batarya hiç sorun çıkarmıyodu dün geceye kadar. Telefonu bir xiaomi powerbanke bağladığımda ekranı kapadı ve telefon yeniden başladı.
Okuduğuma göre bu artık bataryanın ömrü doldu demekmiş. O yüzden bataryayı değiştirmek istiyorum tercihen orijinal yada ona en yakından batarya önerebilirmisiniz teşekkürler.

I3yWu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
mi 10t
Konular
3
İyi günler 3 yıldır arada sırada düşüşleri olsada batarya hiç sorun çıkarmıyodu dün geceye kadar. Telefonu bir xiaomi powerbanke bağladığımda ekranı kapadı ve telefon yeniden başladı.
Okuduğuma göre bu artık bataryanın ömrü doldu demekmiş. O yüzden bataryayı değiştirmek istiyorum tercihen orijinal yada ona en yakından batarya önerebilirmisiniz teşekkürler.
woyax marka öneririm orjinal bataryasi ile kullandığımda ekran süresi aynı bir fark yok hızlı sarjda destekliyor herhangi bir sorunda yaşamazsın

Kvasir77

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
mi 10 lite 5g
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
woyax marka öneririm orjinal bataryasi ile kullandığımda ekran süresi aynı bir fark yok hızlı sarjda destekliyor herhangi bir sorunda yaşamazsın
dediğin markanın sitesine baktım ama benim telefonunun modeli yokmuş .

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
13 Ultra
Konular
155

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
13 Ultra
Konular
155
deji ne satıyorsa woyax da aynı ürünü satıyor woyaxda yoksa deji de satmıyordur

Siteleri birleştirmişler şimdi eskiden woyax da dejide ayrı idi ve dejide olmayan woyax da woyax da olmayanda dejide oluyordu aldığım için biliyorum. :) şimdi dejinin eski domaininden de girsen woyax dan da girsen aynı siteye yönlendiriyor eskiden ayrı ayrı idi. Şimdi muhtemelen gelen bataryaların hepsi woyax oldu. Bu değişiklikten haberim yok çünkü batarya ihtiyacım olmadı uzun süredir.

Üst Alt