Yardım Batarya yüzdesi sorunu

Hdhdd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Şarjı yüzde yüz şarj ettiğimde çektiğim zaman 30 saniyede 99 düşüyor yaklaşık 40 dk sosyal medyada dolaşınca 98 oluyor yine bu şekilde biraz daha zaman aralığı düşerek 96 ya düşüyor yani 1. 30 Saatte fazla böle gidiyor sonra biraz daha hızlı düşmeye başlıyor tef 2 haftalık önce böle Bi sorun yoktu 2 keredir Böyle oluyor

Hdhdd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 9s
Konular
4
Şarjı yüzde yüz şarj ettiğimde çektiğim zaman 30 saniyede 99 düşüyor yaklaşık 40 dk sosyal medyada dolaşınca 98 oluyor yine bu şekilde biraz daha zaman aralığı düşerek 96 ya düşüyor yani 1. 30 Saatte fazla böle gidiyor sonra biraz daha hızlı düşmeye başlıyor tef 2 haftalık önce böle Bi sorun yoktu 2 keredir Böyle oluyor
Yardım edebilecek varmı kalibrasyonu gerrkir

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Bu sorun bende de var aslında sorun da sayılmaz da kalibrasyon falan filan yaptım hala aynı. Sırf bu yüzden format atmayın bence. Şarjdan çektiğinizde kısa sürede 99 a düşüyor normal 40dk sosyal medya demişsiniz %1 şarj için bence normal değerler. Eğer uzun süredir kullanıyorsanız batarya ömrü azalmıştır.

Oyla:

Jujuju

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
jjuju
Cihazım
Mi 9t pro
Konular
12
batarya zamanla oturuyor acele etmeyin..

Oyla:
Üst Alt