Soru Batarya ve ekran süresi

barisdogaan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
baris
Cihazım
note 5
Konular
8
Arkadaşlar merhaba , elimde 3 hafta önce aldığım imei atılmış redmi note 8 pro 6/128 versiyon var . Aldığım batarya ve ekran süreleri bu şekildedir. Endonezya rom kurdum aldığım gün . Sosyal medya az kullanıyorum ve genellikle youtube oluyor o da. Sizce aldığım değerler iyi mi ?
Not : şuan kalan pil %13
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-02-09-06-02-56-346_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-02-09-06-02-56-346_com.miui.securitycenter.jpg
    250,1 KB · Görüntüleme: 18

VIEMORTEM

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
note 10
Konular
2
6 7 saatin üzerileri çok iyi değerler bence.

Oyla:

VIEMORTEM

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
note 10
Konular
2
Bekleme süresi 3 gün almıştım geçenlerde ama ekran süresi 5 saat gibi bir şeydi
Üstadım telefon bekleme modunda pil tüketiyor zaten arkadaki işlemler, sürekli şebekeye erişiyor vs. Normaldir yani.Cihazi hiç kapatmadan full ekran açık kalırsa daha bile yüksek süreler alırsınız ama bu gerçek bir süre olmaz

Oyla:

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Saçma bir şeye şahit oldum. Telefonu normal kullandığımda en fazla gördüğüm ekran açık süresi 4 saattir. 100 şarjdan başlayıp bitene kadar netflix üzerinden film izledim 8 saat ekran süresi aldım çok değişik bi şey :D Yaptığım cihaz mi mix 3

Oyla:

VIEMORTEM

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
note 10
Konular
2
Saçma bir şeye şahit oldum. Telefonu normal kullandığımda en fazla gördüğüm ekran açık süresi 4 saattir. 100 şarjdan başlayıp bitene kadar netflix üzerinden film izledim 8 saat ekran süresi aldım çok değişik bi şey :D Yaptığım cihaz mi mix 3
Üstadım işte normal kullanımda ekranı kapattığınızda süre artmıyor birde arkada sürekli sarj harcıyor cihaz bekleme modunda.Ama ekran full açıkken birde ekstradan bekleme modundaki harcamaya dahil olmuyor.İfade edemedim şuan sanırım :)

Oyla:

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Üstadım işte normal kullanımda ekranı kapattığınızda süre artmıyor birde arkada sürekli sarj harcıyor cihaz bekleme modunda.Ama ekran full açıkken birde ekstradan bekleme modundaki harcamaya dahil olmuyor.İfade edemedim şuan sanırım :)
Mi mix 3 normal kaldığında bile çok yiyiyo. Herşeyi yaptım yine düzelmedi. Geceden bırakayım sabaha 10-15 gidiyor direkt. Dediğini anladımda bana değişik geldi başka zamanlar da denemiştim öyle bir süre anlamamıştım :D

Oyla:

VIEMORTEM

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
note 10
Konular
2
Mi mix 3 normal kaldığında bile çok yiyiyo. Herşeyi yaptım yine düzelmedi. Geceden bırakayım sabaha 10-15 gidiyor direkt. Dediğini anladımda bana değişik geldi başka zamanlar da denemiştim öyle bir süre anlamamıştım :D
Forumda konusu vardı hocam sanki bu fazla yemesi ile ilgili program tarzı birşey 2g ye alıyordu sanki gece şebeke araması yapıp pil tüketmesin diye ama çok anladığım şeyler değil :)

Oyla:

barisdogaan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
baris
Cihazım
note 5
Konular
8
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bataryayla ilgili bir sorun mu var acaba. Çok sinir bozucu valla sizin durum

Oyla:

HüseyinAvcı

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi Mix 3
Meslek
Eczane Teknikeri
Konular
32
Bataryayla ilgili bir sorun mu var acaba. Çok sinir bozucu valla sizin durum
Bi önceki sürüm böyle değildi. Bi önceki sürüm de MIUI 10 du yani. İlk gelen miui 11 güncellemesi bu daha da gelmedi başka güncelleme

Oyla:
Üst Alt