Yardım Batarya ve ekran değişimi

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
Telefonumun bataryası ve ekranını değiştirdim şimdi açılıyor ama kendiliğinden kapanıyor tekrar açılıyor ne yapmak lazım
(öncesinde telefon suya düşmüştü anında çıkarıp pirinçte 1 gün beklettim 1 ay oldu açılıyordu ve hiçbir yerinde oksitlenme falan yoktu yine kapanıp açılıyordu bende bataryadandır diye deji aldım, ekranıda kırıktı onuda değiştireyim dedim bugün montajlamasını yaptım ancak açılıyor bikaç dakika sonra restart atıyor kendine)

Son düzenleme:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Yanlış yapmışsınız. Pirinç oksitlenmeyi artırabilir. Anakarti pirince yatırmanız daha makul olurdu

can_nez

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YiğitCan
Konular
13
şuan açılıyor ama dediğim gibi bikaç dakika sonra kapanıyor pirinç olayı 1 ay önceydi yine de tavsiyeniz için teşekkürler ama daha kötü bir sorunla karşı karşıyayım :D
telefonda bl kilidi ve usb hata ayıklama kapalı bende stock recoveryden wipe data yaptım. data wiped succesfully yazdı reboot dedim artık sadece fastbootta açılıyor normal açmaya çalıştığımda ''the system has been destroyed'' diyor.
bl kilidi kapalı ve usb hata ayıklama kapalı iken nasıl rom flashlayabilirim. kusura bakmayın bu saatte sorular soruyorum ama aktif kullandığım telefon olduğu için kurtarmak istiyorum.

Üst Alt