Yardım Batarya süresi için çözüm arıyorum ?

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18
Arkadaşlar 3 gün önce usb kablomdan dolayı turbo şarj olmamaya başladı. O gün 7/8 belki 10 defa usb çıkar tak yaptım hızlı şarj diyordu turbo şarj olmuyordu. İlk sorum sizce bu bataryaya zarar vermiş midir? İkincisi şuan belki de psikolojikte olabilir bataryamın az gittiğini düşünüyorum. Sizce bu değerler normal mi ? 20.12.10 versiyon kullanıyorum ilk gün şarj sürem gayet iyiydi.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Drkirpi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
5
MIUI 12 Olduğu için çok normal.Turbo davasının bataryadan değilde kablodan yada adaptörden kaynaklandığını düşünüyorum.Batarya gayet iyi durumda.(Yeni çıkan piller tak çıkara karşı korumalı hocam sıkıntı etmeyin.)

Edit:Hocam yazmışsınız orda ben görmemişim kusura bakmayın.Sikintisi olmaz bataryaya. Arka planı kisitlarsaniz daha fazla ekran süresi alma ihtimaliniz var.Senkronizasyonuda kapatırsanız olur sizin için sorun değilse tabi

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
MIUI 12 Olduğu için çok normal.Turbo davasının bataryadan değilde kablodan yada adaptörden kaynaklandığını düşünüyorum.Batarya gayet iyi durumda.(Yeni çıkan piller tak çıkara karşı korumalı hocam sıkıntı etmeyin.)

Edit:Hocam yazmışsınız orda ben görmemişim kusura bakmayın.Sikintisi olmaz bataryaya. Arka planı kisitlarsaniz daha fazla ekran süresi alma ihtimaliniz var.Senkronizasyonuda kapatırsanız olur sizin için sorun değilse tabi
Çok teşekkür ederim hocam içime su serptiniz resmen :)

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Bence bu grafiğe göre ekran süresi aşırı vasat 100 - 35 arası 3.3 saat ekran süresi kabul edilemez derecede düşük GPS Bluetooth senkronizasyon falan herşey açık olsa bile bu kadar olmamalı bence ayrıca eğer cihazında IMEI işlemi yapıldıysa hatalı olabilir hangi operatörü kullanıyorsun bulunduğun yerde şebeke sorunu var mı

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18
Bence bu grafiğe göre ekran süresi aşırı vasat 100 - 35 arası 3.3 saat ekran süresi kabul edilemez derecede düşük GPS Bluetooth senkronizasyon falan herşey açık olsa bile bu kadar olmamalı bence ayrıca eğer cihazında IMEI işlemi yapıldıysa hatalı olabilir hangi operatörü kullanıyorsun bulunduğun yerde şebeke sorunu var mı
İmei işlemi yapılmadı. Şebekede çekmeme problemi de yok . Neden kaynaklı olabilir ve çözüm öneriniz nedir hocam ?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hocam fotoğrafta gördüğün bölümü as alıp atarsan yardımcı olayım

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam şebeke değerleri gayet iyi görünüyor cihazda otomatik başlatilan uygulamaları kapatın eğer bl kilidiniz açık ise sizi bugün açmış olduğum konuya yönlendirmek isterim. İşlemleri çok dikkatli bir şekilde yaparak daha iyi ekran süresine sahip olabilirsiniz İpucu - Mi 9t Pro Ekran süresini Uzatma

obulek

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 10 pro
Konular
18
Hocam şebeke değerleri gayet iyi görünüyor cihazda otomatik başlatilan uygulamaları kapatın eğer bl kilidiniz açık ise sizi bugün açmış olduğum konuya yönlendirmek isterim. İşlemleri çok dikkatli bir şekilde yaparak daha iyi ekran süresine sahip olabilirsiniz İpucu - Mi 9t Pro Ekran süresini Uzatma
Teşekkür ederim hocam. Kullandığım versiyonu maalesef rootlayamadım . 2 kere denedim olmadı telekkür ederim ilginiz için

Üst Alt