Yardım Batarya sorunu

Hsynh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hsyn
Cihazım
Mı a1
Konular
16
Arkadaşlar şarj çok çabuk bitmeye başladı bu Haziran güncellemesi ile fişten çekiyorum hemen iniyor 98 97 telefonda sadece internet face whatsap kullanıyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Arkadaşlar şarj çok çabuk bitmeye başladı bu Haziran güncellemesi ile fişten çekiyorum hemen iniyor 98 97 telefonda sadece internet face whatsap kullanıyorum
Ayni durum bendede var çok ısınıyor sarj çabuk bitiyor.
Arkada harcayan uygulamada yok

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Sorymen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi a3
Konular
10
Buda benim haziran güncellemesi yaptıktan sonraki ekran sürem pubg oynadım bir saat normalmidir

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200709-160047.png
    Screenshot_20200709-160047.png
    96,3 KB · Görüntüleme: 25
Oyla:

Numan2094

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Numan
Cihazım
Poco x3 pro ;)
Konular
29
Telefonun üstüne yapılan güncellemeler geçmiş sürümle çakıştığı için telefonun bataryası düzensiz düşer.Asıl olan güncelleme yapıldıktan sonra yedeklemeler alınır telefona bir format çekilir ve böylelikle eski sürümün dosyaları silinir yeni güncellemenin dosyaları kalıcı olarak telefonda çalışmaya başlar bataryanız eski haline döner

Oyla:

ceylas

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haluk
Cihazım
Mi A3
Konular
22
Telefonun üstüne yapılan güncellemeler geçmiş sürümle çakıştığı için telefonun bataryası düzensiz düşer.Asıl olan güncelleme yapıldıktan sonra yedeklemeler alınır telefona bir format çekilir ve böylelikle eski sürümün dosyaları silinir yeni güncellemenin dosyaları kalıcı olarak telefonda çalışmaya başlar bataryanız eski haline döner
Dediklerinizi 2 hafta önce yaptım maalesef değişen bir şey yok

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Hsynh

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hsyn
Cihazım
Mı a1
Konular
16
Ben androit 10 a geçince yaptım sonra 1gb bir güncelleme gelmişti o zamanda yaptım ama bendede birşey değişmedi

Oyla:
Üst Alt