Yardım Batarya Sorunu

• Konbuyu başlatan dmRR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 558

dmRR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
6
Merhaba dostlar
7-8 aydır Mi9 SE kullanıcısıyım bataryaya çok önem veriyorum. Eskiden sürekli 6-8 saat arası kullanıma göre pil süresi alırken son zamanlarda 5 saati bulmuyor yoğun kullanımda 3lere kadar düştüğü bile oluyor. Mesela 41 dakika ekran sürem var ve şarjım şuan %82. Bütün bataryayı etkileyecek şeyler kapalı. Pil tasarrufu modu açık. Parlaklık düşük seviyede. Oyun oynamıyorum.
Romum eu beta 20.1.16 bundan kaynaklı olabilir mi. Rom değiştirdikten sonra olmaya başladı.

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Merhaba dostlar
7-8 aydır Mi9 SE kullanıcısıyım bataryaya çok önem veriyorum. Eskiden sürekli 6-8 saat arası kullanıma göre pil süresi alırken son zamanlarda 5 saati bulmuyor yoğun kullanımda 3lere kadar düştüğü bile oluyor. Mesela 41 dakika ekran sürem var ve şarjım şuan %82. Bütün bataryayı etkileyecek şeyler kapalı. Pil tasarrufu modu açık. Parlaklık düşük seviyede. Oyun oynamıyorum.
Romum eu beta 20.1.16 bundan kaynaklı olabilir mi. Rom değiştirdikten sonra olmaya başladı.
Bir önceki sürümü tekrar yükleyebilirsiniz :) güncelleme ile alakalı gibi duruyor

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Merhaba dostlar
Cihazınız için miroom stabil veya Masik rom varsa batarya sizin için önemliyse hemen o romlardan birine geçin hocam

Oyla:

dmRR

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi 9 SE
Konular
6
Cihazınız için miroom stabil veya Masik rom varsa batarya sizin için önemliyse hemen o romlardan birine geçin hocam
6-8 saati masik rom kullanırken alıyordum zaten hocam. Ama kullandığım sürümler çok sıkıntılıydı. Stabil çalışmıyordu. Belki son sürümlerde düzeltmişlerdir tekrar denerim.

Oyla:

Huseyiny2099

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
17
6-8 saati masik rom kullanırken alıyordum zaten hocam. Ama kullandığım sürümler çok sıkıntılıydı. Stabil çalışmıyordu. Belki son sürümlerde düzeltmişlerdir tekrar denerim.
Şu anda son sürüm eu beta rom kullanıyorum şarj konusunda herhangi bir problem görmedim

Oyla:

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Bendede durum öyle hocam pil tasarrufunu açmanıza gerek yok %100 seviyelerinde, extra bir şey katmıyor benim görüşüm. Yaptığınız işlere bağlı ben evde uçak modnuda takılıp video izledim mi filan %90'a kadar 1 saat ekran süresi alıyorum rahat. Bazen dediğiniz gibi dün %38 şarjım vardı 20 saat beklemem 2 saat 41 dk ekran sürem vardı.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt