Uygulama Batarya Şarj Limiti [ROOT]

• Konbuyu başlatan shuj
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 29
  • Görüntüleme 4K

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Artık bir çoğumuzun da bildiği gibi ve yapılan araştırmalar da gösteriyor ki bataryalar tamamen bitirilip maximum şarj edildiğinde ömürlerinden ömür çalınıyor. Ayrıca geceleri yatarken şarja takılan cihazlar her ne kadar pil dolduğunda akımı kesse de %1 lik düşüşten sonra tekrar akım vermeye başlıyor. Bu sebeple bizzat kendi başıma da gelen pil şişme durumu ortaya çıkabilir veya düşük bir ihtimal olsa da şarjda iken patlamalar da söz konusu .

Bu uygulama pili belirlediğiniz yüzdeye kadar şarj edildikten sonra akımı direkt olarak kabloyu çıkarmış gibi kesmektedir .

Limit charging yanında bulunan Recharge bellow seçeneği ile pilin yüzde kaça indikten sonra tekrar şarj edilmesini istediğiniz bölümdür.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-03-07-16-57-29-910_com.android.vending.png
    Screenshot_2019-03-07-16-57-29-910_com.android.vending.png
    416,7 KB · Görüntüleme: 144

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Güzel bir paylaşım olmuş elinize sağlık, kullanılabilir :)

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Artık bir çoğumuzun da bildiği gibi ve yapılan araştırmalar da gösteriyor ki bataryalar tamamen bitirilip maximum şarj edildiğinde ömürlerinden ömür çalınıyor. Ayrıca geceleri yatarken şarja takılan cihazlar her ne kadar pil dolduğunda akımı kesse de %1 lik düşüşten sonra tekrar akım vermeye başlıyor. Bu sebeple bizzat kendi başıma da gelen pil şişme durumu ortaya çıkabilir veya düşük bir ihtimal olsa da şarjda iken patlamalar da söz konusu .

Bu uygulama pili belirlediğiniz yüzdeye kadar şarj edildikten sonra akımı direkt olarak kabloyu çıkarmış gibi kesmektedir .

Limit charging yanında bulunan Recharge bellow seçeneği ile pilin yüzde kaça indikten sonra tekrar şarj edilmesini istediğiniz bölümdür.

Güzel paylaşım ama bir sorum olacak telefon kapalıyken durduramuyor dimi

ibrahimseyda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
mi 8
Meslek
eczacı
Konular
6
Paylaşımınız için teşekkürler, Mi 8 eu stabil son versiyon rom kullanıyorum. Magisk ile rootlu. Uygulamayı aç dediğimde beyaz bir sayfa ekranda kalıyor. Herhangi bir görüntü gelmiyor. Uyumsuzluk nereden kaynaklanıyor olabilir acaba ?

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Paylaşımınız için teşekkürler, Mi 8 eu stabil son versiyon rom kullanıyorum. Magisk ile rootlu. Uygulamayı aç dediğimde beyaz bir sayfa ekranda kalıyor. Herhangi bir görüntü gelmiyor. Uyumsuzluk nereden kaynaklanıyor olabilir acaba ?

Rica ederim . Uyumsuzluk düşük bir ihtimal çünkü markette yayınlanan bir app ama olabilir de tabiki. Uygulamaya tüm izinleri verip tekrar deneyin belki düzelebilir. Olmaz ise geliştiricinin update etmesini beklemek lazım

cappa_tr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi6 6/64gb
Meslek
Öğretmen
Konular
4
Uygulamayı açmadan önce magiski bi açın. Magisk uykuya geçiyor ve root yetkisi isteyemiyor uygulama o yüzden oluyor.

hiboz

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hiboz
Cihazım
12 lite
Meslek
muallim
Konular
3
Magisk açıkken uygulamayı kurmayı deneyin. Root izni isteyecektir. Olmazsa Magisk ayarlardan "Magisk Hide" seçeneğini kapatıp tekrar kurmayı deneyin.

Odoganfcb

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Öğrenci:D
Konular