Yardım Batarya problem

yakko_22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yakup
Cihazım
xiaomi note 7
Konular
8
Arkadaşlar elimde mi Max 2 var batarya bana zayıf gelmişti günümü zor çıkarıyordum sabah %100 iken akşam 5 te %15 e dusuyordu ve 2 ay önce bataryayı degistirdim simdi yine şişme yapmış biraz bazen %20 lerde kapanıyor açılmıyor şarj %0 yazıyor ve 150 TL verdim işçilik dahil bu normal mi napmam gerek nasıl bir yol izlim yardım edin

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Bataryayı nerede taktırdiniz acaba? Aynı şekilde ben de kaç defa bataryayı degistirmeme rağmen şişme yaptı orijinal batarya bulunamadığı için öyle.

Oyla:

LoneWalkerXD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yunus
Cihazım
Mi max 2
Konular
2
Arkadaşlar elimde mi Max 2 var batarya bana zayıf gelmişti günümü zor çıkarıyordum sabah %100 iken akşam 5 te %15 e dusuyordu ve 2 ay önce bataryayı degistirdim simdi yine şişme yapmış biraz bazen %20 lerde kapanıyor açılmıyor şarj %0 yazıyor ve 150 TL verdim işçilik dahil bu normal mi napmam gerek nasıl bir yol izlim yardım edin
Aramıza hoşgeldin hocam angel~~

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Ekran öne doğru çıktı bu nasıl iş anlamadım normalmi
En son batarya o kadar şişiyor ki yan taraftaki ufak tutamaklar ismini tam bilemedim fırlıyor yerinden kapak baya ayrılıyor bataryadan ama asıl merak ettiğim konu bataryayı nerede taktırdiniz hocam. Üç defa kendim taktım olmadı bu kez tamire vericem sizin verdiğiniz servise vermiyim.

Oyla:
Üst Alt