Yardım Batarya kullanımındaki "diğer" kısmı

Farukmurat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Merhaba,
Bataryamın son zamanlardaki durumundan hiç memnun değilim. "Diğer" kısmı ekran, whatsapp ve instagram'dan daha fazla pil tüketiyor. Ayrıca uygulamaları kapattığımda otomatik başlatmaları kapalı olduğu halde kendiliğinden açılıyor. (Play store, Facebook vb.) Bir önerisi veya bir çözümü yolu olan var mı?

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Merhaba,
Bataryamın son zamanlardaki durumundan hiç memnun değilim. "Diğer" kısmı ekran, whatsapp ve instagram'dan daha fazla pil tüketiyor. Ayrıca uygulamaları kapattığımda otomatik başlatmaları kapalı olduğu halde kendiliğinden açılıyor. (Play store, Facebook vb.) Bir önerisi veya bir çözümü yolu olan var mı?
Otomatik başlatma vs için direk greenify kullan ya da sd maidden otomatik başlatmayı kes

Oyla:

Farukmurat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Faruk
Cihazım
Mi 8
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cihazım rootlu değil.. Greenify'da sadece facebook'u uyutabildim. Chrome, youtube gibi uygulamaları kapatamıyorum. Xiaomi'nin yazılımı neden bu kadar kötü anlamıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

orhanyy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Can
Cihazım
mi8
Konular
2
Cihazım rootlu değil.. Greenify'da sadece facebook'u uyutabildim. Chrome, youtube gibi uygulamaları kapatamıyorum. Xiaomi'nin yazılımı neden bu kadar kötü anlamıyorum.
Yazılımla alakalı değil. Androidin genel niteliği bu. Bazı uygulamalar ki google un kendi uygulumaları çoğunlukla böyledir. Arka planda çalışır.

Oyla:
Üst Alt