Soru Batarya Konusunda En Stabil Rom ve Kernel?

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Aklımda RR Treble Oreo ve FrancoKernel var ama daha iyi bir öneriniz varsa deneyebilirim.

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Aklımda RR Treble Oreo ve FrancoKernel var ama daha iyi bir öneriniz varsa deneyebilirim.

Miui.am kullanıyorum şu an, pili diger romlara göre daha iyi geldi gibi. Siz de franco kerneli denedikten sonra bizi de bilgilendirirseniz seviniriz. :)

Oyla:

m4a1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
vefa
Cihazım
gm 5 plus
Konular
9
Bootleggers rom + franco kernel

Oyla:

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
XDA forumda aldığım tavsiyeler sonucunda AOSP Extended Oreo ve ElectraBlue kernel kurdum. Biraz yavaş şarj olduğunu gözlemledim telefonun. Tekrar Miui Global roma döndüm. Uzun süre kullanmadığım için şarj konusunda sağlıklı bir gözlem yapamadım ama miui developer romdan çok fazla bir performans sunmayacak gibiydi bende bıraktığı izlenim. Belki daha sonra uzun süre kullanıp buraya görüşlerimi yazarım. Cevaplayan herkese teşekkürler.

Oyla:

faysaLTaran

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Faysal
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
XDA forumda aldığım tavsiyeler sonucunda AOSP Extended Oreo ve ElectraBlue kernel kurdum. Biraz yavaş şarj olduğunu gözlemledim telefonun. Tekrar Miui Global roma döndüm. Uzun süre kullanmadığım için şarj konusunda sağlıklı bir gözlem yapamadım ama miui developer romdan çok fazla bir performans sunmayacak gibiydi bende bıraktığı izlenim. Belki daha sonra uzun süre kullanıp buraya görüşlerimi yazarım. Cevaplayan herkese teşekkürler.

Bugün bir başka konuda arkadaş tüm romları denemiş ama çözüm alamamış ona bunu önerdim siz de bir göz atarsınız belki smoking~~

Oyla:

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Bugün bir başka konuda arkadaş tüm romları denemiş ama çözüm alamamış ona bunu önerdim siz de bir göz atarsınız belki smoking~~
Hocam daha önce denemiştim bu romu çok memnun kalmamıştım ama aradan uzun zaman geçti belki de daha iyi hale gelmiştir. Denerim bir ara sağolun öneri için. Şuan başka bir sorundan dolayı sık sık rom değiştiriyorum kurduğum romlar bir gün kalıyor sonra değişiyor :D

Oyla:

faysaLTaran

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Faysal
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Hocam daha önce denemiştim bu romu çok memnun kalmamıştım ama aradan uzun zaman geçti belki de daha iyi hale gelmiştir. Denerim bir ara sağolun öneri için. Şuan başka bir sorundan dolayı sık sık rom değiştiriyorum kurduğum romlar bir gün kalıyor sonra değişiyor :D

Eskiden yüklediyseniz Unofficial dediğimiz resmi geliştiricinin yayınlamadığı sürümü yüklemiş olabilirsiniz belki happy~~

Oyla:

a.adalar

Süper Kahraman
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 4
Meslek
Öğrenci
Konular
18
Eskiden yüklediyseniz Unofficial dediğimiz resmi geliştiricinin yayınlamadığı sürümü yüklemiş olabilirsiniz belki happy~~

Yok hocam Official sürümdü. Ama 14'ten 15'e ilk geçtiği sürümdü. Sonradan muhtemelen hata düzeltmeleri vs yapılmıştır. O zamanlar parmak izi yavaş çalışıyordu Oreo romların çoğunda.

Oyla:

mustang34

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa Seve
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Yok hocam Official sürümdü. Ama 14'ten 15'e ilk geçtiği sürümdü. Sonradan muhtemelen hata düzeltmeleri vs yapılmıştır. O zamanlar parmak izi yavaş çalışıyordu Oreo romların çoğunda.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

en son 15.1 kullandığımda sot 10.30 saat civarlarında geziyordu. 16.0'da 11.30 saat gördüm. parmak izi sorunu oreo'larda düzeldi fakat pie'da devam ediyordu. bugün 16.0'a bir güncelleme geldi henüz kuramadım fakat bunda sot 11.30-11.40 civarında

Oyla:
Üst Alt