Soru Batarya değiştirip memnun kalan var mı?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Arkadaşlar merhaba son zamanlarda pilin çabuk bitiyor. Bu cihazlar eskiden global romlarda da çok güzel ekran süreleri veriyordu aosp kullanmak istemiyorum daha önce bataryasını değiştirip de memnun kalan varmı ?

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
dj batarya aldım ilk baslarda menun degıldım ama su an iyi gidiyor cift hat 1 gun yuzde 20+30 falan kalıyor tlf isyerindeki dolapta cekmıyor ama iki hatta acık.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
dj batarya aldım ilk baslarda menun degıldım ama su an iyi gidiyor cift hat 1 gun yuzde 20+30 falan kalıyor tlf isyerindeki dolapta cekmıyor ama iki hatta acık.
Hocam dj dediğiniz deji mi oluyor? birde 9t pro için batarya yok diye biliyorum dejide

yusufmercan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
7
Daha önce iphone 7 ve iphone 7plusda 2 kez ve general mobile 5proda deji kullandım hepsindede memnun kalmıştım şimdiki redmi note 8dede sıkıntı olunca yine aynı marka tercih etmeyi düşünüyorum eğer varsa bu markada tereddütsüz alabilirsin

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
Hocam dj dediğiniz deji mi oluyor? birde 9t pro için batarya yok diye biliyorum dejide
9t pro ve normal 9t aynı batarya aynı amper.mi9t pro ıcın olanı aldım orjınal da var ama ne kadar orjınal bellı degıl.150 tl

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Daha önce iphone 7 ve iphone 7plusda 2 kez ve general mobile 5proda deji kullandım hepsindede memnun kalmıştım şimdiki redmi note 8dede sıkıntı olunca yine aynı marka tercih etmeyi düşünüyorum eğer varsa bu markada tereddütsüz alabilirsin
Hocam j7 prime için deji almıştım bende güzel batarya fakat ölçüsü telefona göre milimetrik olarak kalındı ve sıkışma yapıyordu.

9t pro ve normal 9t aynı batarya aynı amper.mi9t pro ıcın olanı aldım orjınal da var ama ne kadar orjınal bellı degıl.150 tl
Üstadım 9t ve 9t pro bataryaları birbirinden farklı model numaralarına sahip bu nedenle aynı olacaklarını düşünmüyorum. 720g güç veren batarya ve 855'e güç veren batarya aynı olmaz bence.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Sonradan 150 liraya aldığın batarya 1 günü çıkarıyor mu ve ne kadar ekran süresi veriyor?

Mengele

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sanane
Cihazım
Mi mix2
Konular
0
Mi9t pro ya taktim ben uyumsuz tahminim asiri soguk diyor kapaniyor sonra acilis logosunda kaliyor

Üst Alt