Soru Batarya Değişimi

redwire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrehan
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
5
Accubattery'den pil sağlığımın %73 olduğunu gördüm. Doğru olmasa bile şarjı eskisi kadar gitmiyor. Mi Note 3 modelini batarya değişimi yaptırabileceğim, Kayseri'de önerdiğiniz bir yer var mı? Kendim değişim yapmaya çekiniyorum elimde kalır diye bu yüzden işi bilen birine yaptırmak istiyorum. İnternetten bataryayı alıp tamircide taktırmak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum efenim.

srakip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
mi box glob
Konular
0
Benim arka cam kırıktı. Komple söktüm. Yeni pil taktım. Yeni arka kapak aldım o da tek düşmede kırıldı. Arka kapaksız silikon kılıfla kullanıyorum. Telefoncu da buyuk ihtimalle arka kapağı çıkarırken kıracak. Kirmasa bile yerine taktiktan sonra tam oturmadığı icin kirilacak. Gereksiz masrafa gerek yok. Zaten yavas yavas tarih oluyor. Pil de degistirmeden once 15 dk gitmiyordu. Simdi 1 gun gidiyor.

Oyla:

Hungar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi note 3
Konular
8
Benim arka cam kırıktı. Komple söktüm. Yeni pil taktım. Yeni arka kapak aldım o da tek düşmede kırıldı. Arka kapaksız silikon kılıfla kullanıyorum. Telefoncu da buyuk ihtimalle arka kapağı çıkarırken kıracak. Kirmasa bile yerine taktiktan sonra tam oturmadığı icin kirilacak. Gereksiz masrafa gerek yok. Zaten yavas yavas tarih oluyor. Pil de degistirmeden once 15 dk gitmiyordu. Simdi 1 gun gidiyor.
Pili nasıl söktün

Oyla:

srakip

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
mi box glob
Konular
0
Pili nasıl söktün
Ust taraftaki vidaları söktüm. Kucuk Turuncu mi yazısının altındaki vidayı da sök. Ust taraf çıkıyor. Pilin baglanti soketini dikkatli cikar. Yenisini tak. O kadar. Youtube da videolarda var.

Oyla:
Üst Alt