Yardım Batarya coook az gidiyor....

Denimms

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergün
Cihazım
Resmi Not 4
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global 9.6 kararlı...9.6.2.0(NCFMİFD)
Telefon Modeli
Resmi Not 4
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar merhaba Redmi Not 4 kullanıcısının son bir haftaya kadar çok iyi olan telefonum şuan şarj dayandıran yorum ne olur yardım. Herşey kapalı hiç kullanmadığım halde açar açmaz %10 şarj birden gidiyor gün içinde 3 kez şarj ediyorum ne yapmam lazım...

ultrasailor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
armağan
Cihazım
xiaomi mi8
Konular
2
güç tüketiminden pilinizi en çok ne kullanıyor ona bakın. 2 hafta önce benzer sorun xperia z3 telefonumda da oldu ve sorunun hotmail yani outlook uygulaması olduğunu farkettim. Android sistem %17 şarj harcarken outlook %24 harcıyordu ve çalışma durumu %99du. Sildim ve batarya süresi en az 5 saat uzadı , sizde de bu tarz bir durum olabilir.

Oyla:

Denimms

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ergün
Cihazım
Resmi Not 4
Konular
1
güç tüketiminden pilinizi en çok ne kullanıyor ona bakın. 2 hafta önce benzer sorun xperia z3 telefonumda da oldu ve sorunun hotmail yani outlook uygulaması olduğunu farkettim. Android sistem %17 şarj harcarken outlook %24 harcıyordu ve çalışma durumu %99du. Sildim ve batarya süresi en az 5 saat uzadı , sizde de bu tarz bir durum olabilir.
Öncelik le çok teşekkür ederim güç tüketimine baktığımda herşey normal en çok tüketim Android olduğu nu gördüm ve şarz %100 dolmuyor %96da kalıyor yazılımsal olabilirmi?

Oyla:

yusuff11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
26
Yazılımsaldır büyük ihtimalle. Bence yeni romlar deneyin. Forumda redmi note 4 için romlar bulabilirsin. Ben anlasam yardımcı olurdum ama pek anlamıyorum

Oyla:
Üst Alt