Soru Batarya Çok Garip

promaxelite95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Galaxy Note 10
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 4.4.4 CyanogenMod 11
Telefon Modeli
Galaxy Wonder GT-I8150
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Hocam çok merak ettiğim bişey var; Eski kullandığım ve şimdi kenara duran telefonlarımdan birini kullanayım dedim. ve şunu farkettim; Telefon şarjı %10 ve 10 dk bekledim. batarya % 13.Ve bekledikçe % 30'a kadar dolmaya devam etti. Yeniden başlatınca batarya yüzdesi çok başka sonuç veriyor.Bu bir sorun mu yoksa batarya mı ölmeye başlamış? Çünkü telefon 10 yıllık.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon 10 yıllık biliyorum çok eski tabii ama telefon çok eski olduğu için bazen bu normal olabilen bir durum. ama merak ettim. eğer sorunu çözersem telefonu bir süre kullanıp özlemimi gidereceğim.

kaanahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 9s
Konular
1
Hocam belki de batarya ömrünü bitirmiş. ama eğer sorunu çözerseniz deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir misiniz? Çok eski (10 yıllık) telefon kullanmak nasılmış az da olsa öğrenelim.

Oyla:

promaxelite95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Galaxy Note 10
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam telefon zaten 10 yıllık. yani bence batara %100 ömrünü yitirmiş. yeni batarya mı alıyım yoksa zaten telefonu birkaç gün kullanacağım yeni bataryaya gerek yok mu?

Oyla:

kaanahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
redmi note 9s
Konular
1
hocam telefon zaten 10 yıllık. yani bence batara %100 ömrünü yitirmiş. yeni batarya mı alıyım yoksa zaten telefonu birkaç gün kullanacağım yeni bataryaya gerek yok mu?
1-5 gün boyunca kullanacaksanız bence bataryaya gerek yok.

Oyla:

promaxelite95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Galaxy Note 10
Konular
7
hocam yaklaşık 2 gün boyunca telefonu kulandım. bir uygulamada gezinirken batarya max 3.5 saat gidiyor. ve eski telefon, eski android sürümünü kullanmak çok değişik geldi. . ekrandaki kamera çentiksiz. buna işte hiç alışamadım. çok garip geldi çentiksiz ekran

Oyla:

Khasimoff1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurlan
Cihazım
RN 10 5G
Konular
14
hocam yaklaşık 2 gün boyunca telefonu kulandım. bir uygulamada gezinirken batarya max 3.5 saat gidiyor. ve eski telefon, eski android sürümünü kullanmak çok değişik geldi. . ekrandaki kamera çentiksiz. buna işte hiç alışamadım. çok garip geldi çentiksiz ekran
Hocam sizin bu konunuz üzerine bende yaklaşık 7-8 senelik samsung galaxy star plus cihazımı kullandım. Gerçekten çok garip bir hiss. Birde ufak olduğu için elde tutmak, bir parmakla tum ekrana yetişe bilmek çok garip geldi.

Oyla:

promaxelite95

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Galaxy Note 10
Konular
7
Hocam sizin bu konunuz üzerine bende yaklaşık 7-8 senelik samsung galaxy star plus cihazımı kullandım. Gerçekten çok garip bir hiss. Birde ufak olduğu için elde tutmak, bir parmakla tum ekrana yetişe bilmek çok garip geldi.
aynen hocam ekran o kadar küçük ki klavye ile zar zor yazı yazabiliyorum.

Oyla:
Üst Alt