Yardım başlangıç ekranında takılı kaldı

brbaku

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi A2
Konular
9
merhaba arkadaşlar.
bir konuda yardımınıza ihtiyacım olacak. mesajlaşırken durduk yere ekran dondu. duzelmesi için güç tuşuna basılı tutarak yeniden başlatmaya çalıştım ama her seferinde "androidone" yazısında takılı kalıyor telefon bir türlü açılmıyor. nedenini veya çözümünü bilen biri yardımcı olursa çok makbule geçer.
şimdiden ilginiz ve cevaplarınız için teşekkür ederim, iyi forumlar.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
merhaba arkadaşlar.
bir konuda yardımınıza ihtiyacım olacak. mesajlaşırken durduk yere ekran dondu. duzelmesi için güç tuşuna basılı tutarak yeniden başlatmaya çalıştım ama her seferinde "androidone" yazısında takılı kalıyor telefon bir türlü açılmıyor. nedenini veya çözümünü bilen biri yardımcı olursa çok makbule geçer.
şimdiden ilginiz ve cevaplarınız için teşekkür ederim, iyi forumlar.
Hocam kesin sebebi şudur diyemem ama cihaz format istiyor diyebilirim cihaz kapalı iken ses açmaya basılı tutarak açın karşınıza stock recovery gelecek orada wipe/ factory reset seçin ses açma kısma tuşları ile power ile onay verin tüm datalar gider ama cihaz sorunsuz açılır

brbaku

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi A2
Konular
9
Hocam kesin sebebi şudur diyemem ama cihaz format istiyor diyebilirim cihaz kapalı iken ses açmaya basılı tutarak açın karşınıza stock recovery gelecek orada wipe/ factory reset seçin ses açma kısma tuşları ile power ile onay verin tüm datalar gider ama cihaz sorunsuz açılır
hocam çok teşekkür ederim ilginiz için. peki bir şey daha sorayım, cihazı kapatamıyorum. yani kapatmak için tıkladığımda hep bir saniye kapanıyor ardından yine androidone ekranı geliyor. kapatmak için ne yapabilirim bir bilginiz var mı bu durumda?

brbaku

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi A2
Konular
9
format kısmına bir şekilde girdim, ama sanırım sorun var. ekranda tam olarak en altta:

Supported API: 3
--wiping data...
formatting/data...

yazıyor ama bayadır yazıyor ve bir değişim yok. sanırım bir sorun var ama ne olduğunu bilmiyorum.

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
format kısmına bir şekilde girdim, ama sanırım sorun var. ekranda tam olarak en altta:

Supported API: 3
--wiping data...
formatting/data...

yazıyor ama bayadır yazıyor ve bir değişim yok. sanırım bir sorun var ama ne olduğunu bilmiyorum.
Cihazda yazılımsal değil donanımsal sorun olabilir hocam neden derseniz.
Stock recovery geçince yazılım ile olan sorunları göstermemesi gerekiyor çünkü harici bir arayüzdesiniz

Üst Alt