Oyun başkan online seçim oyunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozkanaba1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
özkan
Cihazım
redmi not 10
Konular
1
Herkese Merhaba, hem yeni bir oyun tanıtmak, hemde platformunuzda yeni deneyimler kazanmak için aranıza katılmış bulunmaktayım.

Baskan Online nasıl bir oyundur?

Başkan Online Oyunu ilk olarak 2019 yılında piyasa sürülmüş olup, 1 seneyi aşkın bir süredir hem İos hem de Android işletim sistemli telefonlar tarafından oynanabilir durumdadır.

Başkan Online bir başkanlık oyunu olup, oyun içerisinde oyun içinde oluşturulmuş olan siyasi partiler ve oyuncular bulundurmaktadır. Oyuncular parti kurmakta ya da istediği partiye gitmekte özgürdür. Bunların yanı sıra çeşitli ünvanlara sahipte olabilirsiniz; Genel Başkanlık, Şehir Başkanlığı ve yakın zamanda gelecek olan Maliye Bakanlığı gibi… 🤩

-Kullanıcılar kendi aralarında mesajlaşabilir, sohbet edebilir, birbirlerine iş teklifi götürebilirler.

Başkan Online oyununda seçimler her ay sonu yapılmakta ve kullanıcılar şartları tamamladığında; Başkanlık seçimine ya da Belediye Başkanı seçimlerine katılabilir.

Seçimlerde verilen oylar diğer kullanıcılar tarafından verilmektedir. Her aday kendine oy toplamaya çalışmaktadır.

Çeşitli forum çekilişleri, Oyuncuların yapmış olduğu bireysel çekilişler ile güzel dostuklar ve ortam kurabileceğiniz bir roleplay ve strateji oyunudur.

Şimdiden iyi oyunlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

sanatsal061

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Poco X3 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
29
Güzel oyuna benziyor yolu açık olsun😀
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Böyle oyunlar zevkli oluyor

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Oyun daha önce de paylaşılmış, istemiş olduğu izinlerin sorun yarattığı, oyunda güvenlik sorunu olduğu tespit edilmiş ve oyuna ilişkin indirme bağlantıları kaldırılarak oyun tanıtım konusu kapatılmıştı.

Aynı nedenlerle bu konu içerisinde yer alan indirme bağlantıları kaldırılarak konu yeni yorumlara kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt