Yardım Bankacılık uygulama şifre giriş ekranında gelen numerik klavyeyi değiştirme

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
52
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu v14
Telefon Modeli
K60 ultra
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar eke koydum şifre ekranlarında Xiaominin yerleşik numerik klavyesi geliyor böyle olunca da şifre yöneticisi çalışmıyor otomatik şifre girişi yapamıyorum ekte görülen klavyeyi nasıl değiştirebilirim bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-22-17-40-18-694_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    Screenshot_2024-01-22-17-40-18-694_com.ziraat.ziraatmobil.jpg
    287,6 KB · Görüntüleme: 56

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
52
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar yardımcı olacak kimse yok mu acaba

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Arkadaşlar yardımcı olacak kimse yok mu acaba
Bu dediğinizle ilgili bir ayar var miui kullanmadığımdan oppo üzerinden yazıyorum "Ayarlar >Ek Ayarlar>Klavye ve giriş yöntemi" miui da bu yol isimleri farklı olacaktır benzer şekilde olanlardan ilerleyin. Bu sayfaya geldiğinizde "Parolalar için güvenli klavye" diye seçeneği ya da buna benzer bir seçeneği kapatın ya da kapalıysa açın düzelmesi gerek kullandığım oppo da böyle. İlgili seçeneği bulamadıysanız ayarları ara kısmına klavye yazıp parola veya şifre ile alakalı bir seçenek bulursanız kapatın/açın denemeler yapın ilgili ayarı bulana dek. Miui kullanmadığımdan bu kadar yardımcı olabildim

Oyla:

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
52
Bu dediğinizle ilgili bir ayar var miui kullanmadığımdan oppo üzerinden yazıyorum "Ayarlar >Ek Ayarlar>Klavye ve giriş yöntemi" miui da bu yol isimleri farklı olacaktır benzer şekilde olanlardan ilerleyin. Bu sayfaya geldiğinizde "Parolalar için güvenli klavye" diye seçeneği ya da buna benzer bir seçeneği kapatın ya da kapalıysa açın düzelmesi gerek kullandığım oppo da böyle. İlgili seçeneği bulamadıysanız ayarları ara kısmına klavye yazıp parola veya şifre ile alakalı bir seçenek bulursanız kapatın/açın denemeler yapın ilgili ayarı bulana dek. Miui kullanmadığımdan bu kadar yardımcı olabildim
Tarifin için teşekkür ederim kardeşim Ya bir yerde gördüm dahada bulamıyorum gördüğüm yeri kafayı yicem

Oyla:

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
52
Evet dostlar bir babayiğit aranıyor :)

Oyla:

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
ayarlar ek ayarlar diller ve giriş güvenli klavye kapat

Oyla:

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
klavyeleri yönet kısmında neler var hocam bu kısımda swiftkey dışında olanları kapatın sonra uygulamaları yönet kısmından kullandığınız klavye hariç hepsini kaldırın kalkmayanların da verilerini temizleyin bir de ayarlara girince yukarıdan güvenli klavye tarzı arama yapın çıkan sonuç var mı

Oyla:

mcaglarr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
note3pro
Konular
52
klavyeleri yönet kısmında neler var hocam bu kısımda swiftkey dışında olanları kapatın sonra uygulamaları yönet kısmından kullandığınız klavye hariç hepsini kaldırın kalkmayanların da verilerini temizleyin bir de ayarlara girince yukarıdan güvenli klavye tarzı arama yapın çıkan sonuç var mı
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son durum bu dediklerini yaptım ancak çıkmadı aramada da

Oyla:
Üst Alt