Yardım Banka uygulamasına parmak izi ile giriş yapmak

işlkjhg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim kara
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
22
Merhaba banka uygulamasına girerken parmak izi ile çok rahat giriyordum ama uygulamaya geçenlerde bir güncelleme geldi ve parmak izi ile giriş yapamıyorum bu özelliği tekrar nasıl devreye alırım yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkürler

Aliimran7

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
X3 Pro
Meslek
BT Öğretmeni
Konular
14
Merhaba banka uygulamasına girerken parmak izi ile çok rahat giriyordum ama uygulamaya geçenlerde bir güncelleme geldi ve parmak izi ile giriş yapamıyorum bu özelliği tekrar nasıl devreye alırım yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkürler
Bahsettiğiniz durum banka uygulamasının içerisinde olan parmak izi ise uygulama içerisinden ayarları kontrol edin. Ayar bulamazsanız yazılım güncellemesi ile kaldırıldığı için yeni güncellemeyi beklemelisiniz.

Eğer MİUİ içerisinde parmak izi ile uygulama kilidi koymadan bahsediyorsanız ayarlar'a uygulama kilidi yazarak banka uygulamasına parmak izi ile giriş yapma özelliğini açabilirsiniz

Exfat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Lenovo P2
Konular
0
Bahsettiğiniz durum banka uygulamasının içerisinde olan parmak izi ise uygulama içerisinden ayarları kontrol edin. Ayar bulamazsanız yazılım güncellemesi ile kaldırıldığı için yeni güncellemeyi beklemelisiniz.

Eğer MİUİ içerisinde parmak izi ile uygulama kilidi koymadan bahsediyorsanız ayarlar'a uygulama kilidi yazarak banka uygulamasına parmak izi ile giriş yapma özelliğini açabilirsiniz
Mesela Akbankta uygulamayı kaldırıp yeniden yükledim(verileri temizlemek aklima gelmedi tabi). Neyse sonra yeniden yükleyip şifreyi girip açtıktan sonra sağ üstteki düğmeden selfie ile girişi seçtiğimde parmak izini sordu ve devam edip yüzümü eklemediğim halde artık parmak izi ile açılmaya başladı. Ayarlarda gerçekten de yok parmak izi ekleme sanki.

Üst Alt