Soru Az şarj tüketen tema

xwolker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa yeni
Cihazım
Mİ 9 8-128
Konular
16
Arkadaşlar amoled ekran için az şarj tüketen ve mümkünse uygulamaları yuvarlak yapan bir tema varsa söyler misiniz rica etsem teşekkürler

mekor

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi8
Konular
87
Arkadaşlar amoled ekran için az şarj tüketen ve mümkünse uygulamaları yuvarlak yapan bir tema varsa söyler misiniz rica etsem teşekkürler
Eu rom ile birlikte gelen rhodium temayı tavsiye ederim

xwolker

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa yeni
Cihazım
Mİ 9 8-128
Konular
16
Başka önerisi olan var mı arkadaşlar

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Animasyon içermeyen her tema aynı gerisi size kalmış

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Animasyonları kısınca ne oluor? Anlatır mısın
Animasyonları kısma gibi bir durum yok. Temada animasyonlu ikonlar, witgeter yada kilit ekranı animasyonları gibi bir durum ola bilir. Buda tamamen temayı yapan kişinin zevkine kalmış. Animasyon ekler yada eklemez temayı o şekilde kullanırsınız. Şarja yüzde kaç etki eder muamma belki yüzde 1 belki de yüzde 5. Ama çok etki ettiğini hiç düşmüyorum.. Stok tema ile de çok zaman kullandım bir fark görmedim.
Benim tavsiyem az çok bu işin içinde olan birisi olarak. Beğendiğiniz temayı kullanın. Uygulamaların pilden çaldığı şarjın yanında esmesi bile olunmaz..

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kazgangap

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Mi 9T (Davinci)
Konular
44
Temadan ziyade AOSP rom kurabilirsiniz.Ekran süresi miui romlara göre artar.

Emrecanyldrmm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Mi 9 se
Konular
1
Animasyonları kısma gibi bir durum yok. Temada animasyonlu ikonlar, witgeter yada kilit ekranı animasyonları gibi bir durum ola bilir. Buda tamamen temayı yapan kişinin zevkine kalmış. Animasyon ekler yada eklemez temayı o şekilde kullanırsınız. Şarja yüzde kaç etki eder muamma belki yüzde 1 belki de yüzde 5. Ama çok etki ettiğini hiç düşmüyorum.. Stok tema ile de çok zaman kullandım bir fark görmedim.
Benim tavsiyem az çok bu işin içinde olan birisi olarak. Beğendiğiniz temayı kullanın. Uygulamaların pilden çaldığı şarjın yanında esmesi bile olunmaz..

Mi 9 se de sizce hızlı şarj bitmesi normal mi misal hızlı doluyo hızlı bitiyor yavaş dolsa yavaş biter mi?

FuXiN

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 9T
Konular
19
Mi 9 se de sizce hızlı şarj bitmesi normal mi misal hızlı doluyo hızlı bitiyor yavaş dolsa yavaş biter mi?
Hocam şarjın hızlı bitmesinin bir çok sebebi ola bilir. Bunun sebebi şudur diyemem. Hızlı şarjın budurum ile hiç bir alakası yok hocam. Hızlı da şarj etseniz yavaştan etseniz günlük kullanımda bir şey değişeceğini düşünmüyorum. Pil istatistigine bakarak nelerin daha çok pil tükettigine bakıp ona göre tedbir ala bilirsiniz.

Ayarlar pil sekmesi altında miui nin sunduğu çok güzel bir bölüm Var. Bende bu şekilde.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt