Sohbet Az Bilinen ve Devamı Gelmemiş Oyunlar

gitarci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Android 6
Cihazım
Lenovo Vibe
Konular
35
Hack n Slash ve benzeri severler, nerede artık bu tür oyunlar ? Var mı sizinde bu listeye eklemek istediğiniz. Bu türü severler hadi bi konuşalım =)

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Street fighter 4 arena lazım. Oyun en son baktığımda çinceydi acaba ingilizce versiyonu çıktı mı?

gitarci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Android 6
Cihazım
Lenovo Vibe
Konular
35
Street fighter 4 arena lazım. Oyun en son baktığımda çinceydi acaba ingilizce versiyonu çıktı mı?

Valla o oyunu hiç bilmiyorum ... zaten benim bahsetmek istediğimde Hack N Slash oyunlardı ama netten merak edip görsellerine baktım bahsettiğin oyun güzel bir oyuna benziyor..

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Valla o oyunu hiç bilmiyorum ... zaten benim bahsetmek istediğimde Hack N Slash oyunlardı ama netten merak edip görsellerine baktım bahsettiğin oyun güzel bir oyuna benziyor..
Street fighter efsanedir.geçmişten günümüze gelen ve popülerliğini kaybetmeyen tek oyundur.mortal kombat ve tekken de öyledir ama street fighter bütün dövüş oyunlarının babasıdır

Medjerda

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
??_?!_??
Cihazım
casper via 8
Konular
11
Dinasours and Cadillac geldi nedense aklima :)

gitarci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Android 6
Cihazım
Lenovo Vibe
Konular
35
=)

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

gitarci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Android 6
Cihazım
Lenovo Vibe
Konular
35
Street fighter efsanedir.geçmişten günümüze gelen ve popülerliğini kaybetmeyen tek oyundur.mortal kombat ve tekken de öyledir ama street fighter bütün dövüş oyunlarının babasıdır

Efsane olduğuna sonuna kadar katılıyorum sadece Çince bu versiyonu duymadım :) yoksa Street Fighter 2 çocukluğumuzun demirbaşlarındandır ... Sonra ki explus serilerinide atari salonlarında az kasmadım ... ve şuan ps3 üçümde Street Fighter 4 yüklüdür arada açar kasarım :)

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Efsane olduğuna sonuna kadar katılıyorum sadece Çince bu versiyonu duymadım :) yoksa Street Fighter 2 çocukluğumuzun demirbaşlarındandır ... Sonra ki explus serilerinide atari salonlarında az kasmadım ... ve şuan ps3 üçümde Street Fighter 4 yüklüdür arada açar kasarım :)
Sf4 telefon için var normal ingilizce ve onu çok oynadım.ondan sonra sf4 arena çıktı telefon için ama menü çince olduğu için hiçbişey yapamıyorsun.bi iki sene önce çıktı ama dili ingilizce yaptılar mı bilmiyorum

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15

gitarci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Android 6
Cihazım
Lenovo Vibe
Konular
35
Sf4 telefon için var normal ingilizce ve onu çok oynadım.ondan sonra sf4 arena çıktı telefon için ama menü çince olduğu için hiçbişey yapamıyorsun.bi iki sene önce çıktı ama dili ingilizce yaptılar mı bilmiyorum

Bu uzakdoğuya çıkan bir çok ağzmın suyu aktığı oyun bir türlü gelmiyor zaten istediğimiz platformlara deli oluyorum. yani yap ingilizce bizde nasiplenelim değil mi ?

Üst Alt