Çözüldü Aynı kişiden gelen msjın ayrı olarak görünmesi

mefistotr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hzr
Cihazım
Mi Pro-Mi 5S
Konular
7
Merhabalar, Mi5S cihazımda bir arkadaşıma sms mesaj yolluyorum, sonra onun gönderdiği cevap ayrı olarak gösteriyor yani yazışma olarak değil.

Benim gönderdiğim mesaj numarası +90 olmadan kayıtlı, gelen kişiden mesaj rehberde kayıtlı olmasına rağmen başında +90 olarak geldiği için sanırım ayrı kişi olarak gördüğünden ayrı başlıkta gösteriyor. Bunun çözümü nedir? Bir program vardı sanırım bütün noların başına +90 yada başka ülke kodunu otomatik koyuyordu. Yardımlar için şimdiden teşekkürler. :$

myaman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
mi5
Konular
1
Number Fixer programı bunun için uygundur. Aşağıdan indirebilirsiniz.

Merhabalar, Mi5S cihazımda bir arkadaşıma sms mesaj yolluyorum, sonra onun gönderdiği cevap ayrı olarak gösteriyor yani yazışma olarak değil.

Benim gönderdiğim mesaj numarası +90 olmadan kayıtlı, gelen kişiden mesaj rehberde kayıtlı olmasına rağmen başında +90 olarak geldiği için sanırım ayrı kişi olarak gördüğünden ayrı başlıkta gösteriyor. Bunun çözümü nedir? Bir program vardı sanırım bütün noların başına +90 yada başka ülke kodunu otomatik koyuyordu. Yardımlar için şimdiden teşekkürler. :$

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Number fixer forumda böyle aratırsan bulursun kardeşim çözümü o :)

Cudi30

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cudi
Cihazım
mi8
Konular
0
arama ekranindaki üç cizgiye basip Arama Ayarlari kismina geldikten sonra, Konum seçeneğinden varsayilan ulke kodu kismini +90 yapinca sorun çözüldü. Bende ayni sorunu yasadim

Üst Alt