Çözüldü Ayarlarda otomatik başlatma özelliği gitti!

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Endonezya 14.0.2
Telefon Modeli
Redmi Note 10 pro 256gb
Bootloader Kilidi
Açık
Telefonum Redmi Note 10 pro format attım baştan kurulum yaptım. Normalde ayarlarda formattan önce otomatik başlatma özelliği vardı ama şimdi yok. Batarya 80% kadar şarj olsun özelliği olan program otomatik başlatma olmadığı için çalışmıyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-11-05-19-50-42-252_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2023-11-05-19-50-42-252_com.miui.securitycenter.jpg
    248,6 KB · Görüntüleme: 5
Çözüm
Sonunda çözdüm ayarlar>uygulama >izinler bölümüne taşınmış otomatik başlatma oradan izin verdim ve sorunsuz çalıştı program. Olur da sorun yaşayan olursa oradan baksın.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam format işleminde yazılımsal bazı özellikler kaybolabiliyor. Eğer cihazınıza format atacak olursanız format atmayın direk sıfırdan rom flashlayın aklınızda bulunsun. Zaten kilidiniz açıkmış zor değil.
Miui büyük ihtimalle otomatik başlatma da bir açık gördü ve farklı bir konuma taşımış.

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Telefonum Redmi Note 10 pro format attım baştan kurulum yaptım. Normalde ayarlarda formattan önce otomatik başlatma özelliği vardı ama şimdi yok. Batarya 80% kadar şarj olsun özelliği olan program otomatik başlatma olmadığı için çalışmıyor.
Hocam sıfırdan rom flashlayın. Bazen özellikler formatlandıktan sonra gidebiliyor cihazdaki. Rom flashlamak çözebilir sorununuzu.

Oyla:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sıfırdan rom flashlayın. Bazen özellikler formatlandıktan sonra gidebiliyor cihazdaki. Rom flashlamak çözebilir sorununuzu.
Bir ton program yükledim her şeyi ayarladım yine format atmak sıkıcı kısa bir yol olsa keşke

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Bir ton program yükledim her şeyi ayarladım yine format atmak sıkıcı kısa bir yol olsa keşke
Hocam format işleminde yazılımsal bazı özellikler kaybolabiliyor. Eğer cihazınıza format atacak olursanız format atmayın direk sıfırdan rom flashlayın aklınızda bulunsun. Zaten kilidiniz açıkmış zor değil.

Oyla:

ibrother

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
ibo
Cihazım
RN10PRO
Konular
25
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sonunda çözdüm ayarlar>uygulama >izinler bölümüne taşınmış otomatik başlatma oradan izin verdim ve sorunsuz çalıştı program. Olur da sorun yaşayan olursa oradan baksın.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui büyük ihtimalle otomatik başlatma da bir açık gördü ve farklı bir konuma taşımış.

Oyla: Çözüm
Üst Alt