Çözüldü Ayarlar durduruldu hatası

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu beta 20.3.26
Telefon Modeli
Mix2
Bootloader Kilidi
Açık
Ayarlara girip geliştirici seçeneklerine tıkladığımda ayarlar durduruldu hatası veriyor. Dünden beri 150 kez hard reset attım telefonuma bu hata yüzünden. Bütün uygulamaları kendim yüklüyorum manuel olarak.. Ayarların verisini temizliyorum işe yaramıyor. Farklı bir uygulama falan buna neden olur diye düşündüm ama hataya neden olabilecek farklı bir uygulama kullanmıyorum.

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Sizce kullandığınız romla alakalı olabilir mi? İsterseniz bi rom değişip deneyin belki düzelir.

Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sizce kullandığınız romla alakalı olabilir mi? İsterseniz bi rom değişip deneyin belki düzelir.
Eu stabil kullanıyordum gene aynı sıkıntı vardı. Yani neden olan şeyi anlamadım bir türlü. Sistem başlatıcının son sürümünü indirmiştim apkmirror sitesinden onu yüklemiştim o yüzden sanıyordum ama nedeni o değilmiş. Ayarların son sürümünü indirip güncelledim gene işe yaramadı. Çözüm bulursam iyi bulamazsam bu şekilde kullanacam artık. Belki global stock roma dönerim ama şuan telefondan tiksindim.

Oyla:

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Eu stabil kullanıyordum gene aynı sıkıntı vardı. Yani neden olan şeyi anlamadım bir türlü. Sistem başlatıcının son sürümünü indirmiştim apkmirror sitesinden onu yüklemiştim o yüzden sanıyordum ama nedeni o değilmiş. Ayarların son sürümünü indirip güncelledim gene işe yaramadı. Çözüm bulursam iyi bulamazsam bu şekilde kullanacam artık. Belki global stock roma dönerim ama şuan telefondan tiksindim.
Sistem başlatıcının güncellemesini kaldırmayı dener misiniz mesela bende sistem başlatıcıyı guncelleyince sürekli sistem başlatıcı durduruldu hatası alıyorum ayarladan güncellemeri kaldır yaptım şu anlık bi problem yok

Oyla:

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Bence cihazınız için farklı miui tabanlı custom rom deneyin olmazsa stock roma geçiş yapın derim ve sadece geliştirici seçeneklerine girerken mi hata veriyor?

Oyla:

sezer1907

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezer
Cihazım
iPhone 13 256GB
Konular
68
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stock roma döndüm düzeldi. Yardım eden herkese teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt