avea in touch 2 (zte blade 3)

cetinpolat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
merhaba arkadaslar

avea in touch 2 (zte blade 3 - p772n) kullanıyorum 

miui_atlas40_3.8.9_4.1.zip ile kurulumu yaptım gayet stabildi. türkçe olmadıgı için guncelleme kontrolu yaptım guncelleme oldugunu farkettigimde 225mb lık bir guncelleme yaptı ve cihaz hiçbir suretle acmıyor. usb ye bagladıgımda "qualcomm hs-usb qdloader 9008" seklinde cihazı goruyor. yabancı forumlarda biraz arastırdım bu modda yukleme yapılabilecegini kavradım ama bu model için gerekli dosyaları temin edemedim. miui turkiye dünyasında bu sorunu yasayan var mı acaba ?

Tmp341

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tugay
Cihazım
iPhone 7
Konular
7
Ynt: RE: avea in touch 2 (zte blade 3)

cetinpolat' Alıntı:
merhaba arkadaslar

miui_atlas40_3.8.9_4.1.zip ile kurulumu yaptım gayet stabildi. türkçe olmadıgı için guncelleme kontrolu yaptım guncelleme oldugunu farkettigimde 225mb lık bir guncelleme yaptı ve cihaz hiçbir suretle acmıyor. usb ye bagladıgımda "qualcomm hs-usb qdloader 9008" seklinde cihazı goruyor. yabancı forumlarda biraz arastırdım bu modda yukleme yapılabilecegini kavradım ama bu model için gerekli dosyaları temin edemedim. miui turkiye dünyasında bu sorunu yasayan var mı acaba ?
Muhtemelen size uymayan güncellenme yüklediniz..Recovery var ise wipe yapıp size uyan bir miui sürümünü yükleyin.Jbart diye bir program var onunla Türkçe ekleyebilirsiniz.Forumda var o program.Telefonda olduğumdan link atamıyorum.

cetinpolat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
1
Cvp: avea in touch 2 (zte blade 3)

Tmp341 pid=8619 dateline=1409260166' Alıntı:
telefonda usb nin gormesi haricinde tık yok ustadım :(

cetinpolat pid=8579 dateline=1409218510' Alıntı:
merhaba arkadaslar

Muhtemelen size uymayan güncellenme yüklediniz..Recovery var ise wipe yapıp size uyan bir miui sürümünü yükleyin.Jbart diye bir program var onunla Türkçe ekleyebilirsiniz.Forumda var o program.Telefonda olduğumdan link atamıyorum.

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42
RE:

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

Üst Alt