Sohbet autochk program not found skipping autocheck (win 10)

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
merhaba

bilgisayar açılış esnasında 'autochk program not found skipping autocheck' yazısı geliyor sol üst köşeye sonra windows hazırlanıyor bilgisayarı kapatmayın diyip bilgisayar açılıyor. bir süre sonra bildirimlerde sürücü hatası uyarısı oluyor yeniden başlat diyor ancak başlatınca denetleme veya çözüm olmuyor. nasıl yapıcaz bu sıkıntıyı gidermek için?

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Haydaa bilgisayarı başlangıç onar kısmından başlatayım dedim göçtü. Siyah ekranda kalıyor klavye çalışmıyor. Durduk yere iş açtık başımıza

ofluily

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilyas
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
1
öncelikle geçmiş olsun win 10 daki hatalı 21 ocak güncellemesinin sonucu diye biliyorum.

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
Problem SSD kaynaklı çıktı. İhtimal vermemiştim hdd yi ben ssd ile değiştirmiştim. Hdd duruyordu onu bir denemek için taktım boot ekranı açıp yazılım kurmaya izin verdi. Aksi halde siyah ekran kalıyordu boşluk resmen.

ofluily

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilyas
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
1
çok geçmiş olsun bende aynı sorunu yaşadım hp de 5 saat uğraştıktan sonra baktım olmuyor format atayım dedim son çare 1saatte yükleme ekranına geldi diskte c yi seçtim 35 dakka bekledim ve pc yumurtladı seçtiğiniz sürücü bulunamıyor bizimde hhd gitti.

Byseus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
43
çok geçmiş olsun bende aynı sorunu yaşadım hp de 5 saat uğraştıktan sonra baktım olmuyor format atayım dedim son çare 1saatte yükleme ekranına geldi diskte c yi seçtim 35 dakka bekledim ve pc yumurtladı seçtiğiniz sürücü bulunamıyor bizimde hhd gitti.
Sizede geçmiş olsun bilgisayar miladını doldur pcyi hızlandırmak için ssd taktım işe de yaradı çok seri hale gelmişti ama malesef bu gibi durumlarda ssd eski makinalarda bios ve boot kısımlarında sorun çıkartıyor.

ofluily

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ilyas
Cihazım
redmi 10 2022
Konular
1
sağolasın pc işleri çok can sıkıcı olabiliyor bazen o yüzden eşe dosta pek yapmak istemiyor insan basit diyorsun bir başlıyorsun saatler gitmiş can sıkıntısı cabası :]

Üst Alt