Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Zaten öyle kullanıyorum ama atmos yüklü iken plus çalışıyor ama atmos durduruldu uyarısı alıyorum. Atmosu kaldırınca plus çalışmıyor profillere tıkladığımda kapanıyor.
Hocam verdiğim linkteki yöntem ile sıfırdan kurulum yapıp denediniz mi? Dolby Digital Plus ve Viper ikilisi onda da öyle oluyor muydu?

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber
Konular
9
Hocam verdiğim linkteki yöntem ile sıfırdan kurulum yapıp denediniz mi? Dolby Digital Plus ve Viper ikilisi onda da öyle oluyor muydu?
Zaten onu diyorum plus , atmos olmayınca çalışmıyor.. ama atmosu kurunca da atmos durduruldu hatası alıp duruyorum.

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Zaten onu diyorum plus , atmos olmayınca çalışmıyor.. ama atmosu kurunca da atmos durduruldu hatası alıp duruyorum.
Enterasan hocam, attığım linkte birçok sorunu çözecek modüller vardı.

Forumda biraz gezinmeniz faydalı olabilir. İlgili konuların altına sorunu yazarsanız, karşılaşan hocalarımız cevap verebilir. İlgili modüllerin Eski/ yeni sürümlerini yüklemeniz sorunu çözebilir.

Noisy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BurakBozkurt
Cihazım
11T Pro 12/256
Meslek
Uber
Konular
9
Enterasan hocam, attığım linkte birçok sorunu çözecek modüller vardı.

Forumda biraz gezinmeniz faydalı olabilir. İlgili konuların altına sorunu yazarsanız, karşılaşan hocalarımız cevap verebilir. İlgili modüllerin Eski/ yeni sürümlerini yüklemeniz sorunu çözebilir.
Dolby atmosu tekrar yükledim durduruldu hatası uyarısını kaldırmanın bir yolu var mı . Yani sorunu çözmek değil de uyarıyı kaldırsam yeter . Forumdaki tüm konuları gezdim, patch falan da attım ama çözülmedi . Bende bu şekilde kullanayım dedim. Sadece şu durduruldu uyarısını görmezden gel seçeneği falan olsa yeterli

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Dolby atmosu tekrar yükledim durduruldu hatası uyarısını kaldırmanın bir yolu var mı . Yani sorunu çözmek değil de uyarıyı kaldırsam yeter . Forumdaki tüm konuları gezdim, patch falan da attım ama çözülmedi . Bende bu şekilde kullanayım dedim. Sadece şu durduruldu uyarısını görmezden gel seçeneği falan olsa yeterli
Çözümü buldum arkadaşlar, başına gelen olursa yapsın;
Permissiverv2'yi twrp ve ya rwrp ile flashlayın.(hangi rp varsa)
Reboot System yapınız
bunu dener misiniz hocam

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
note8prosahibi hocamızın önerdiği Permissive2 olmazsa uyarıları kaldırmak için AOSP rom kullanıyorsanız Zorla Durduruldu Bildirimini kapatırsanız, uyarıları artık görmezsiniz. MIUI içinse aşağıdaki konudan yardım alabilirsiniz.
Diğer - Son Güncelleme Sonrası Durduruldu Hatası Çözümü

UnlnViTeD

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sbr
Cihazım
Raphael
Konular
20
Yeni sürüm ilk mesaja eklendi arkadaşlar.

Değişiklikler
• UI sürümü, bazı blob'lar ve SE politika yaması güncellendi.

serkaon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Ortodontist
Konular
6
Yeni sürüm ilk mesaja eklendi arkadaşlar.

Değişiklikler
• UI sürümü, bazı blob'lar ve SE politika yaması güncellendi.
Magiskten flaşlamama rağmen program gelmedi hocam. Magisk 21.4

Gelmiş hocam pardon görmedim.

ASUS_X00QD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt