Mod [AUDIO EQ • FX] Android 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 [DTS HeadphoneX AudioWizard] 08.02.2023

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Sağolun hocam, ciddiydi de (covid19 + anjio + açık kalp ameliyatı) anlattı çok şükür.

Uzun süredir, geliştiriciyi takip edemedim. Bir bakınırım hatta sorarım ama log kaydı veya ekstra bir şey yapmamı isterse geliştiriciye yardımcı olamam, sorunu çözemeyiz. Eğer siz yazabilirseniz daha iyi olacaktır. Kanalın ismi @androidryukimodsdiscussions
Büyük geçmiş olsun..
Teşekkür ederim hocam, ben yazayım.

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
Mi 10T Pro için ne öneriyorsunuz ? Son çıkan sürümü denesek nasıl olur ? deneyen var mı V4.4 ü ?

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
sadece bu var. Bir de Tavsiye ettiğiniz ayarları nedir ?

Son düzenleme:

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
selimcitil, kulaklığı takıp ayarları kendinize göre yapın derim hocam.. Seçenek çok fazla.. Ama hoparlör için ben sadece Rock moduna alıyorum o kadar (:

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
selimcitil, kulaklığı takıp ayarları kendinize göre yapın derim hocam.. Seçenek çok fazla.. Ama hoparlör için ben sadece Rock moduna alıyorum o kadar (:
kulaklıksız film izleyeceğimde veyahut müzik dinleyeceğimde ayar yapmayayım mı ? Bir de farklı farklı ayar oluşturamıyor muyum ben bunda ? Hoparlör için ayar istemiştim. Bu tür programlarda ayar nasıl yapılmalı bilmiyorum fikrim yok açıkçası

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
kulaklıksız film izleyeceğimde veyahut müzik dinleyeceğimde ayar yapmayayım mı ? Bir de farklı farklı ayar oluşturamıyor muyum ben bunda ? Hoparlör için ayar istemiştim. Bu tür programlarda ayar nasıl yapılmalı bilmiyorum fikrim yok açıkçası
Hocam attığınız ekran görüntüsü dışında bi ayar bende bilmiyorum hoparlör için, ben genelde bu uygulamayı kulaklık için kullanıyorum ve gayet iyi.. Hoparlör için dediğim gibi sadece Rock modunda kullanıyorum, sesler filan daha doygun, dolu dolu geliyor.. Tabi kişiden kişiye değişir bu durum ancak başka ayar bende bilmiyorum.. Mesela Rock yada diğer modların birini seçin sonra özele tıklayın oradan yapabilirsiniz az çok bişiler.

selimcitil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 10T Pro
Konular
18
Hocam attığınız ekran görüntüsü dışında bi ayar bende bilmiyorum hoparlör için, ben genelde bu uygulamayı kulaklık için kullanıyorum ve gayet iyi.. Hoparlör için dediğim gibi sadece Rock modunda kullanıyorum, sesler filan daha doygun, dolu dolu geliyor.. Tabi kişiden kişiye değişir bu durum ancak başka ayar bende bilmiyorum.. Mesela Rock yada diğer modların birini seçin sonra özele tıklayın oradan yapabilirsiniz az çok bişiler.
Teşekkürler

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
selimcitil, hoparlör için Dolby Atmos kurmanız çok daha iyi olur bence.. Şimdi aklıma geldi :D

Üst Alt