ASUS Zenfone5 için Rom bekliyoruz

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
sayın yetkili ve Miui gönüllüleri,
Türkiyede son zamanlarda özellikle Xiaomi firmasını bekleyen
bir çok Android kurtları mevcuttur. firma Türkiye planını değiştirince
kullanıcılar yeni Asus firmasına yöneldiler. İntel işlemci handikabını bilerek veya bilmeyerek.
Şimdi talebimiz kendi arayüzü de azımsanmayacak kadar iyi olsa da, 
hem Türkiyede hemde diğer ülkelerdeki Asus Zenfone5 power user ve diğer sempatizanlar
olarak ZENFONE5  MİUİ ROM yapımı için destek bekliyoruz.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Sanırım bu dileğinizi en.miui.com forumlarında dile getirmeniz, daha önce dile getirilmişse de o konuya destekte bulunmanız daha doğru olacaktır.
Ayrıca yeni Asus firması sözünü pek anlamadım? Eğer Asus için yeni firma diyorsanız, Asus hakkında biraz Google'a bakmanızı tavsiye edeceğim.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
chatin_62' Alıntı:
Sanırım bu dileğinizi en.miui.com forumlarında dile getirmeniz, daha önce dile getirilmişse de o konuya destekte bulunmanız daha doğru olacaktır.
Ayrıca yeni Asus firması sözünü pek anlamadım? Eğer Asus için yeni firma diyorsanız, Asus hakkında biraz Google'a bakmanızı tavsiye edeceğim.

Hatalı yazılmış kelimeden hemen bir bilgiçlik taslayacaksanız ne işiniz var paylaşım oryamlarında senin gibileri adam yerine koymak hata, pardon. Ayrıca laptop ve pc 10 yıldır ASUS dur. Nefrett ediyorum sizin gibi agresiflerden. Alfa başına çal paylaşımımı.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
kaizen' Alıntı:
chatin_62' Alıntı:

Hatalı yazılmış kelimeden hemen bir bilgiçlik taslayacaksanız ne işiniz var paylaşım oryamlarında senin gibileri adam yerine koymak hata, pardon. Ayrıca laptop ve pc 10 yıldır ASUS dur. Nefrett ediyorum sizin gibi agresiflerden. Alfa başına çal paylaşımımı.

Bravo. Kutluyorum. Anında çözmüşsünüz olayı. Bu mesajımdan bilgiçlik tasladığımı ve agresif olduğumu nasıl anladınız, hayran kaldım. Tebrikler.

Ya sarhoşmusunuz, hastamısınız, kafanız mı güzel anlamadım. Hangi hatalı kelimeden bahsediyorsunuz? Neyin neresinden tutmuşum da bilgiçlik taslamışım? Hangi agresiflikten, neyin paylaşımından bahsediyorsunuz? 

Sizin manava gidip bir kilo kıyma alacağınızı duymuşum, ben de eğer kıyma istiyorsanız bakın şurada bir kasap var, oradan alabilirsiniz diyorum, sizin bana yazdığınıza bakın. 

Ayrıca 1989 yılından beri yani 26 senedir piyasada olan ASUS için yeni firma diye yazıyorsunuz, bunu için de sadece yarın bir başka ortamda da böyle aptalca bir duruma düşmeyin diye biraz daha araştırın diyorum, sanki küfür etmişim gibi davranıyorsunuz. Sanıyorum sizin için "adam yerine koymak" sözü farklı bir anlam ifade ediyor. 

Allah kimseyi akıl sağlığıyla imtihan etmesin.

Üst Alt