Çözüldü Asus rog 3 plus

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Asus rog phone 3 865 + var fakat Asus resmi sitesinden bootloader kilit acma uygulamalarında hiç biri çalışmıyor cihaz destenlenmiyor hatası veriyor sunan kullandıgım rom cn den ww ye dönme ve bl kilit geliştirici seçeneklerinde ne OEM kilit acma var nede bl kilit acma cevaplarınız için teşekkürler 🌹

Çözüm
Asusda BL acilmadan imei islemi yapilan cihazlarda bootloader kilidi acamazsiniz.
Ek olarak yazilim guncellemelerini de otomatik alamazsiniz. Asusun sitesinden indirip elle yapmaniz lazim

AdeLa

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
iPhone 14 Pro
Meslek
Teknik Servis
Konular
22
Asusda BL acilmadan imei islemi yapilan cihazlarda bootloader kilidi acamazsiniz.
Ek olarak yazilim guncellemelerini de otomatik alamazsiniz. Asusun sitesinden indirip elle yapmaniz lazim

Oyla: Çözüm

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cevabın için cok teşekkürler hocam kilit acma uygulamasıyla yaptıgımda böyle hata veriyor ve yazılım güncellemesinide resmi siteden indiriyorum fakat güncelleme de yapmıyor şu bl kilidini nasıl çözebilirim bilgin varmıdır
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Hocam cihaza çok yabancıyım ama Boot kilidi açılmadan repair yapılan cihazlar sıkıntılı olabiliyor ve box jungle tarzi yazılım ekipmanları ile bu Boot kilidi açılıyor kendiniz uğraşmak yerine boot kilidi için ücretli destek alın derim.
Boot kilidi açılıyor mu öğrenmek için ücretli destek bölümünde ücretli destek talebinde bulunun ilgili arkadaşlar size geri dönüş yapacaktır ister kargo ile gönderir onlara yaptırır ister kendinize yakın güvendiğiniz Bir kişi veya kurumdan destek alabilirsiniz

Oyla:

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam cihaza çok yabancıyım ama Boot kilidi açılmadan repair yapılan cihazlar sıkıntılı olabiliyor ve box jungle tarzi yazılım ekipmanları ile bu Boot kilidi açılıyor kendiniz uğraşmak yerine boot kilidi için ücretli destek alın derim.
Boot kilidi açılıyor mu öğrenmek için ücretli destek bölümünde ücretli destek talebinde bulunun ilgili arkadaşlar size geri dönüş yapacaktır ister kargo ile gönderir onlara yaptırır ister kendinize yakın güvendiğiniz Bir kişi veya kurumdan destek alabilirsiniz
Bende bunu çok mantıklı düşündüm aklımda ilk bu vardı ilk başta fakat çözüm arayışındaydım işte 🌹

Oyla:
Üst Alt