Yardım Asphalt 9 Sürüm sorunu

Lucifer.S

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi not 8 pro
Konular
1
Merhaba. 2 aydır not 8 pro kullaniyorum. Daha önce karşılaşmadım bu sorunla. Bu sabah yeni oyun olan Asphalt 9 Legends yüklemek istedim
Ne yazık ki oyun Play store'da görünmüyor. Google'dan aratıp play store da açsam da cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası aliyorum. Veri temizleme vb çözümleri denedim ama başarılı olmadı. Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Teşekkür ederim.

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Merhaba. 2 aydır not 8 pro kullaniyorum. Daha önce karşılaşmadım bu sorunla. Bu sabah yeni oyun olan Asphalt 9 Legends yüklemek istedim
Ne yazık ki oyun Play store'da görünmüyor. Google'dan aratıp play store da açsam da cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası aliyorum. Veri temizleme vb çözümleri denedim ama başarılı olmadı. Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim. Teşekkür ederim.
Güncelleme ile uygulama desteği gelecektir. Bundan önce Netflix için aynı durum söz konusuydu düzeltildi.

Oyla:

Lucifer.S

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi not 8 pro
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güncelleme ile uygulama desteği gelecektir. Bundan önce Netflix için aynı durum söz konusuydu düzeltildi.

Yanıt için teşekkür ederim. Peki güncellemenin ne zaman geleceği hakkında bilgi mevcut mudur?

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Yanıt için teşekkür ederim. Peki güncellemenin ne zaman geleceği hakkında bilgi mevcut mudur?
Maalesef :( Muradovs hocamın dediği gibi apk ve data sını orijinal haliyle bulup indirebilirsiniz bir iki kopyalama işlemi gerektirir sadece :)

Oyla:

brboros

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hyrttn
Cihazım
Note 8 pro
Konular
13
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ben bir önceki sürümde yüklemiştim. Halen çalışıyor sorun yok. Fakat markette uyumsuz olduğu yazıyor.

Oyla:

trsword52

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ONUR
Cihazım
note 8 pro
Konular
29
Kesinlikle güncelleme ile alakalı güncelleme öncesinde oyunlarda pek sorun olmuyordu şimdi birçok oyunda takılmalar donmalar var mecbur güncelleme bekleyeceğiz

Oyla:

MuratDogan1905

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Konular
2
oyunu bulun 2-3 gün yoklayın bir süre sonra yükle seçeneği aktif oluyor.

Oyla:

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular
49
Bu game Loft PC de daha da beter durumda .Android'de PC deki kadar hata ve güncelleme sonrası sorunları o kadarda fazla değil galiba

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt