Yardım Aşırı ısınma sorunu

berdar25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10T
Konular
4
Selamün aleyküm dostlar yardımınız lazım.
Mi 13 ultra cihazım aşırı ısınıyor boştayken ortalama 40° den başlıyor . Uygulamalarda 50-55 oluyor . Oyun fark etmiyor 60-65 oluyor. Pubgde ise 70-75 derece . Denedeğim romlar (Russia-Global-Tayvan-Çin-Eu stabil) şuan Eu haftalık dev sürümdeyim yine aynı. Ekran yenileme hızı 60 Hz, senkronize kapalı,bellek uzantısı kapalı. Denediğim ayarlar bunlar . Cihaz hiç tamir görmedi daha alalı 1 ay oldu . Çok canımı sıkıyor bu durum . Sizinde böylemi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ekli dosyalar

• 1000000295.jpg
    1000000295.jpg
    407,5 KB · Görüntüleme: 4

ozcifciyusuff

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 12 Pro 5g
Konular
13
Tuhaf bir sorun hiç tamir görmediyse fabrikasyon hatalı olabilir direnç varsa ondan da olabilir bence fabrikasyon hatalı üretim gibi geldi yine de başka bir şey olabilir işi bilen birine göstermekte fayda var.

Alibeyy.1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 11t
Konular
11
Selamün aleyküm dostlar yardımınız lazım.
Mi 13 ultra cihazım aşırı ısınıyor boştayken ortalama 40° den başlıyor . Uygulamalarda 50-55 oluyor . Oyun fark etmiyor 60-65 oluyor. Pubgde ise 70-75 derece . Denedeğim romlar (Russia-Global-Tayvan-Çin-Eu stabil) şuan Eu haftalık dev sürümdeyim yine aynı. Ekran yenileme hızı 60 Hz, senkronize kapalı,bellek uzantısı kapalı. Denediğim ayarlar bunlar . Cihaz hiç tamir görmedi daha alalı 1 ay oldu . Çok canımı sıkıyor bu durum . Sizinde böylemi?

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Çok ilginç bende de 13 ultra var 1 aylık ve ısınma konusunda çok memnunum pubg de fan olmadan 120fps de biraz ısınsada hiç sorun olacak derecede olmuyor 90fps de zaten sadece ılıyor cihaz, ben direnç yaptırmadım henüz o yüzden böyle ise bilmiyorum ama çok memnunum

berdar25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
Mi 10T
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok ilginç bende de 13 ultra var 1 aylık ve ısınma konusunda çok memnunum pubg de fan olmadan 120fps de biraz ısınsada hiç sorun olacak derecede olmuyor 90fps de zaten sadece ılıyor cihaz, ben direnç yaptırmadım henüz o yüzden böyle ise bilmiyorum ama çok memnunum
benim cihaz yanıyor pubgdeyken parmakları terletiyor ekran ıslanıyor

hang
Çok ilginç bende de 13 ultra var 1 aylık ve ısınma konusunda çok memnunum pubg de fan olmadan 120fps de biraz ısınsada hiç sorun olacak derecede olmuyor 90fps de zaten sadece ılıyor cihaz, ben direnç yaptırmadım henüz o yüzden böyle ise bilmiyorum ama çok memnun

hangi romu kullanıyorsunuz

Son düzenleme:
Üst Alt