Yardım aşırı ısınma problemi

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Selamunaleyküm
mi 6 telefonum son zamanlarda çok aşırı ısınmaya başladı, 2 senelik bir telefon ,ilk başlarda romla alakalı olduğunu düşündüm Global beta son sürümde (9,6,27 fastboot) ısınmaya başladı, birkaç gün kullandım,lakin ısınma had safhada devam etti.Bende global stabile ( 10.3.4.0) geçtim bir müddet de öyle kullandım. Yine aynı ısınma problemi devam etti.
Sonra eu beta (9.7.18 ) sürümünü denedim yine aynı,daha sonra eu stabil ( 10.4.2.0) denedim ısınma bir türlü geçmedi. Acaba kullandığım tema arayüzümü yapıyor dedim orijinaline döndüm gene aynı,bu gidişle ya o bana zarar verecek yada ben ona ,
Acaba pilin ömrü bitmiş olabilirmi
Not: Bu arada pil sıcaklığı 38ile42 arasında gidip geliyor amma telefonun elime aldığım zaman sıcaklığını bariz hissediyorum
Saygılalar ve Selamlar

serdaryalovaaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
9
Selamunaleyküm
mi 6 telefonum son zamanlarda çok aşırı ısınmaya başladı, 2 senelik bir telefon ,ilk başlarda romla alakalı olduğunu düşündüm Global beta son sürümde (9,6,27 fastboot) ısınmaya başladı, birkaç gün kullandım,lakin ısınma had safhada devam etti.Bende global stabile ( 10.3.4.0) geçtim bir müddet de öyle kullandım. Yine aynı ısınma problemi devam etti.
Sonra eu beta (9.7.18 ) sürümünü denedim yine aynı,daha sonra eu stabil ( 10.4.2.0) denedim ısınma bir türlü geçmedi. Acaba kullandığım tema arayüzümü yapıyor dedim orijinaline döndüm gene aynı,bu gidişle ya o bana zarar verecek yada ben ona ,
Acaba pilin ömrü bitmiş olabilirmi
Not: Bu arada pil sıcaklığı 38ile42 arasında gidip geliyor amma telefonun elime aldığım zaman sıcaklığını bariz hissediyorum
Saygılalar ve Selamlar
Kardeşim muhtelemen bu 2 yillik süreçte yoğun kullanımların olmuştur oyun sosya medya vesaire pil ömründen büyük bir ihtimalle ısınma sorunu

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

serdaryalovaaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
serdar
Cihazım
xiaomi mi 6
Konular
9
Kardeşim muhtelemen bu 2 yillik süreçte yoğun kullanımların olmuştur oyun sosya medya vesaire pil ömründen büyük bir ihtimalle ısınma sorunu

Aleyküm selam ve rahmetullah bu arada ilk yazacigimi ikinci okuyusumda fark ettim kb
akma

Oyla:

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
Eskiden başka bir marka telefon kullanıyordum aynen sizin dediğiniz gibiydi sonra bir baktim ki yüklediğim bir uygulama sabah akşam çalışıyor programı silmemle sorun ortadan kalktı (uygulamanın ismini unuttum)

Oyla:

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Konular
15
Eskiden başka bir marka telefon kullanıyordum aynen sizin dediğiniz gibiydi sonra bir baktim ki yüklediğim bir uygulama sabah akşam çalışıyor programı silmemle sorun ortadan kalktı (uygulamanın ismini unuttum)
goole play hizmetleri bayabi sömürüyo,gerçi onunda verilerini temizleyip zorla durdur dedim bu seferde hiç bir program çalışmadı mecbur kaldım yeniden çalıştırmaya

Oyla:

Ataberkk44

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ataberk
Cihazım
Mi9
Meslek
Öğrenci
Konular
70
goole play hizmetleri bayabi sömürüyo,gerçi onunda verilerini temizleyip zorla durdur dedim bu seferde hiç bir program çalışmadı mecbur kaldım yeniden çalıştırmaya
magisk varsa gmz doze kullanın

Oyla:

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Konular
15
Eyvallah
Denemekte fayda var

Oyla:

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Konular
15
Kardeş o dediğin şeyi çok uzun zamandır kullanıyorum, ama bu problem yüzünden telefondan da soğudum
çok akıllı olması çok dert çıkartıyor :)

Oyla:
Üst Alt