Yardım Aşırı ısınma, kasma, donma sorunu

Batuhanbako

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
3
Mobile legends diye bi oyun oynuyorum normalde en az 10 oyunda kasan donma yapan telefon, daha oyuna girişte aşırı ısınma ve donma yapıyor. Artık bıkma, telefonu kırma derecesine geldim kafayı yemek üzereyim, elimden gelen her şeyi yaptım bunların olmaması için ama yine de devam ediyor. Hayatımda hiç rom atmadım telefonumu oyunu kasmadan donmadan oynatabilecek rom var mıdır, nasıl yapabilirim, bu konularda cahilim tavsiye verirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Kubilay__

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kubilay
Cihazım
K20 pro
Konular
26
Mobile legends diye bi oyun oynuyorum normalde en az 10 oyunda kasan donma yapan telefon, daha oyuna girişte aşırı ısınma ve donma yapıyor. Artık bıkma, telefonu kırma derecesine geldim kafayı yemek üzereyim, elimden gelen her şeyi yaptım bunların olmaması için ama yine de devam ediyor. Hayatımda hiç rom atmadım telefonumu oyunu kasmadan donmadan oynatabilecek rom var mıdır, nasıl yapabilirim, bu konularda cahilim tavsiye verirseniz sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
Cihaz ne hocam

Oyla:

ekinox122

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eko
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Harekat Memuru
Konular
9
hocam pre olduğum arkadaşın telide redmi Note 7 onda kasmıyor cihazı aldığınız zamandan beri hard reset vs yapmadıysanız bu şekilde deneyebilirsiniz onun dışında mobile legends sürekli guncelleme alıyor efekt kalitesi vs birçok şey geliştiriliyor haliyle istedigi donanımda artıyor.Aynı cihaza sahip olsaydım Aosp rom denerdim, daha az ozelleştirme olduğu için daha seri olucaktır.AOSP olarak oyun için tavsiye edilen Corvus OS var onun dışında Pixel experience çok pürüzsüz hafif bir rom bilginize.Forumda cihazınızın konusunda araştırma yaptıkdan sonra uygun yükleme talimatlarıyla dikkatliye ve kolayca kurabilirsiniz

Oyla:

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Yaz mevsimindeyiz telefonların ısınması gayet normal.

Oyla:

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
Xiaomi geliştikce cihaz sayısı arttıkca defoları ortaya çıkıyor. En büyük sorunu rebootlopa giren cihazlar şuan için birde yazılımsal sorunları. Ancak sizin sorun. Xiaomi ile alakalı değil.

Oyla:
Üst Alt