ArrowOS Splitly - OFFICIAL | Android 12

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
Merhaba Arkadaşlar ;

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

tekrar güzel bi rom ile karşınızdayım şu an için günlük kullanımda herhangi bir probleme rastlamadım

Temiz Kurulum yapınız twrp veya orangefox kullanılabilir

Gapps sürüm linki indir tikliyarak yukleyebilirsiniz

Bugs:
• Colour flicker

yapılan değişiklik listesini burdan günlük kontrol edebilirsiniz

video :

kurulum için videonun 8.dakikasından sonra izleyebilirsiniz

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Sorumluluk tamamen yükleyen kişiye aittir

son güncelleme tarihi : 27.01.2022

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211026-202146_Chrome.png
    Screenshot_20211026-202146_Chrome.png
    94,8 KB · Görüntüleme: 112
  • Screenshot_20211026-202043_Ayarlar.png
    Screenshot_20211026-202043_Ayarlar.png
    93,3 KB · Görüntüleme: 112
  • Screenshot_20211026-202035_Ayarlar.png
    Screenshot_20211026-202035_Ayarlar.png
    99,2 KB · Görüntüleme: 109
  • Screenshot_20211026-202029_Ayarlar.png
    Screenshot_20211026-202029_Ayarlar.png
    108,3 KB · Görüntüleme: 112
  • Screenshot_20211026-202001_Ayarlar.png
    Screenshot_20211026-202001_Ayarlar.png
    120,1 KB · Görüntüleme: 111
Son düzenleme:

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Merhaba Arkadaşlar

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

tekrar güzel bi rom ile karşınızdayım şu an için günlük kullanımda herhangi bir probleme rastlamadım

Genel olarak günlük güncelleniyor fakat manuel zip olarak indirip güncellemeniz gerekmekte

kurmak test etmek isteyen arkadaşlar kullanabilir veya 3-5 günde bir güncelleyebilir

Vanilla ve Gapps sürümleri mevcut size uygun olanı indiriniz - ben gapps olanı kullanmaktayım

video

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Beta sürümdür eksiklikler ve sorunlar olabilir
Sorumluluk tamamen yükleyen arkadaşa aittir

romdan görüntüleri birazdan yükleyeceğim

son güncelleme tarihi : 2021-10-26
Teşekkürler hocam, boş bir vakitte deneyeceğim.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Xiaomi'nin bu kadar çok satan bir telefona güncelleme desteğini erken kesmesi note 6 pro'yu geliştiricilerin gözdesi haline getirdi. Bu da onların meyvlerinden biri. Rom sanıyorum Evolution ve ROG romlarında imzası bulunan Singh ve Sharma tarafından geliştirilmiş. Çok düzgün işlere imza atan arkadaşlar. Dolayısyla bu romdan çok umutluyum. Aralık ayı sonu, 2022 başı gibi rom son halini alacaktır.

Ulannebuya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf Kaplan
Cihazım
Xiaomi Note 6 P
Konular
6
Arayüz olarak yine Miui mi kullanıyor acaba? İkinci alan ve klon uygulamalar nasıl?

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Düzeltme: Romun geliştiricisi Nischay Sanjay imiş. Bu arkadaş başta LinageOS olmak üzere çeşili AOSP Tulip romlarına katkıda bulunmuş bir geliştirici. Genelde düzgün romlarda ismi geçiyor. Sing ve Sharma bu romda contributer olarak gözüküyor. Arrow romları AOSP romlardır. Romu yapan ekip ve Android 12 olması beni heyecanlandırdı.

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
Arayüz olarak yine Miui mi kullanıyor acaba? İkinci alan ve klon uygulamalar nasıl?
Aosp arayüz klon yok ek programla yapılıyormu bilgim yok android 12 çıkan sürümler içinde lag olmayan en stabil çalışan şu an bu rom günlük güncelleme veriyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Düzeltme: Romun geliştiricisi Nischay Sanjay imiş. Bu arkadaş başta LinageOS olmak üzere çeşili AOSP Tulip romlarına katkıda bulunmuş bir geliştirici. Genelde düzgün romlarda ismi geçiyor. Sing ve Sharma bu romda contributer olarak gözüküyor. Arrow romları AOSP romlardır. Romu yapan ekip ve Android 12 olması beni heyecanlandırdı.
3 günlük kullanımım mevcut diğer çıkan android 12 romlar arasında (denedim hepsini) lag olmayan stabil çalışan tek rom güncelleme günlük olarak sitesinde yapıyor her gün zip indirip güncellemek zor gelebilir 3-5 günde 1 haftada bir indirip yükleyeceğim :) note 6 pro unutulmuş cihazlar arasında böyle rom geliştiricileride olmasa sürekli telefon yenilemek zorunda kalırdık
not : diğer romlarda kernel 4.4 üzeri kullanılmakta fakat sorun yaratıyor arayüz kasma sürekli reset atma gibi bu romdaki kernel sürümü kafanızı karıştırmasın stabil olarak ilerlemeye çalışıyorlar

Son düzenleme:

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Aosp arayüz klon yok ek programla yapılıyormu bilgim yok android 12 çıkan sürümler içinde lag olmayan en stabil çalışan şu an bu rom günlük güncelleme veriyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

3 günlük kullanımım mevcut diğer çıkan android 12 romlar arasında (denedim hepsini) lag olmayan stabil çalışan tek rom güncelleme günlük olarak sitesinde yapıyor her gün zip indirip güncellemek zor gelebilir 3-5 günde 1 haftada bir indirip yükleyeceğim :) note 6 pro unutulmuş cihazlar arasında böyle rom geliştiricileride olmasa sürekli telefon yenilemek zorunda kalırdık
not : diğer romlarda kernel 4.4 üzeri kullanılmakta fakat sorun yaratıyor arayüz kasma sürekli reset atma gibi bu romdaki kernel sürümü kafanızı karıştırmasın stabil olarak ilerlemeye çalışıyorlar
Romu geliştirici kullandığı cihaz üzerinden geliştirmiş yine.. dolayısıyla daha da stabilite kazanacaktir. Adamlar bir süre sonra bıkıp uğraşmiyorlar veya cazip başka projelere zipliyorlar.
Geliştirici Rog 12.6da olduğu gibi romu sahiplensin yeter ki netice de güzel olacaktir. Yeter ki üç dört ay üstünde çalışsın. 16 kişilik bir ekibin katkısı var romda. Geliştiriciler de genelde iyi iş çıkaran adamlar. Rom şimdiden iyi referans veriyor. Şimdilik ROG 12.6dan çok memnunum ama iyi bir android 12 Roma bir süre sonra geçme niyetim vardı bu da iyi bir seçenek olacak gibi gözüküyor.

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
Beta 2 sürümüne güncellendi rom gayet stabil çalışıyor şuan 8-|

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
kernel 4.4 kullanan android 12 romlarını hiç indirmeyin bile direk uzaklaşın android 12 kernel 4.4 resmi olarak desteklemiyor google tarafından iyi ve bilgili geliştiriciler zaten 4.19 kernel ile uğraşıyolar ama stabil hale gelmesi zaman alıcaktır mutlaka sorun çıkaracaktır bu kernel çünkü stock kernel editi değil 4.19 kernel note 6 proya portluyolar.
Bence android 12 için henüz erken hem rom anlamında hemde market uygulamaları anlamında rog rom ile devam.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
kernel 4.4 kullanan android 12 romlarını hiç indirmeyin bile direk uzaklaşın android 12 kernel 4.4 resmi olarak desteklemiyor google tarafından iyi ve bilgili geliştiriciler zaten 4.19 kernel ile uğraşıyolar ama stabil hale gelmesi zaman alıcaktır mutlaka sorun çıkaracaktır bu kernel çünkü stock kernel editi değil 4.19 kernel note 6 proya portluyolar.
Bence android 12 için henüz erken hem rom anlamında hemde market uygulamaları anlamında rog rom ile devam.
Mystick kernel sanıyorum 4.4 sürümü, dediğiniz bu kernel için de geçerli mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt