ArrowOS Splitly - OFFICIAL | Android 12

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Mystick kernel sanıyorum 4.4 sürümü, dediğiniz bu kernel için de geçerli mi?
Alttaki linki tamamen incelerseniz aklınızda bişeyler oturur örneğin "Yükseltme için desteklenen çekirdekler" kısmına dikkat edin buna minik bi destek diyebiliriz 4.4 kernel en son Android 11 tarafından kapsamlı olmayan küçük destek sunuldu ama Android 12 tarafında 4.4 kernel destegi sıfır bu yüzden geliştiriciler 4.19 kernel ile önce boot etmeyi başardılar simdide stabilite sağlamaya çalışıyolar.
Sorunuza cevabım evet bütün 4.4 sürümlü kernellar Android 12 ile olmaz.

Kadirgumus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi note 6
Konular
11
Alttaki linki tamamen incelerseniz aklınızda bişeyler oturur örneğin "Yükseltme için desteklenen çekirdekler" kısmına dikkat edin buna minik bi destek diyebiliriz 4.4 kernel en son Android 11 tarafından kapsamlı olmayan küçük destek sunuldu ama Android 12 tarafında 4.4 kernel destegi sıfır bu yüzden geliştiriciler 4.19 kernel ile önce boot etmeyi başardılar simdide stabilite sağlamaya çalışıyolar.
Sorunuza cevabım evet bütün 4.4 sürümlü kernellar Android 12 ile olmaz.

Teşekkürler hocam, şimdi anladım.

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Aosp arayüz klon yok ek programla yapılıyormu bilgim yok android 12 çıkan sürümler içinde lag olmayan en stabil çalışan şu an bu rom günlük güncelleme veriyorlar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

3 günlük kullanımım mevcut diğer çıkan android 12 romlar arasında (denedim hepsini) lag olmayan stabil çalışan tek rom güncelleme günlük olarak sitesinde yapıyor her gün zip indirip güncellemek zor gelebilir 3-5 günde 1 haftada bir indirip yükleyeceğim :) note 6 pro unutulmuş cihazlar arasında böyle rom geliştiricileride olmasa sürekli telefon yenilemek zorunda kalırdık
not : diğer romlarda kernel 4.4 üzeri kullanılmakta fakat sorun yaratıyor arayüz kasma sürekli reset atma gibi bu romdaki kernel sürümü kafanızı karıştırmasın stabil olarak ilerlemeye çalışıyorlar
Pil olarak nasıl kaç saat ekran süresi alıyorsunuz rog rom ile aralarında performans ve pil olarak fark var mı hangisini önerirsiniz?

M2007J1SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
Pil olarak nasıl kaç saat ekran süresi alıyorsunuz rog rom ile aralarında performans ve pil olarak fark var mı hangisini önerirsiniz?

Rog rom daha stabil çalışmakta şuan Arrow 12 beta da halen surum tam sürümle oturur yerine zamanla her gün güncelleniyor fakat zahmetli bazen yeni guncellemelerde cihaz açılış vermiyor boot ekranında kalıyor önceki sürüme dönmek gerekebiliyor rog sürümden memnun isen şuan için geçiş yapma

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Rog rom daha stabil çalışmakta şuan Arrow 12 beta da halen surum tam sürümle oturur yerine zamanla her gün güncelleniyor fakat zahmetli bazen yeni guncellemelerde cihaz açılış vermiyor boot ekranında kalıyor önceki sürüme dönmek gerekebiliyor rog sürümden memnun isen şuan için geçiş yapma
Rogdan pil harici memnunum çok stabil ve performanslı bir rom. Ama sırf pil için global 11.0.4 e geçiş yapacağım gibi duruyor

dilimeftun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
6
Xiaomi'nin bu kadar çok satan bir telefona güncelleme desteğini erken kesmesi note 6 pro'yu geliştiricilerin gözdesi haline getirdi. Bu da onların meyvlerinden biri. Rom sanıyorum Evolution ve ROG romlarında imzası bulunan Singh ve Sharma tarafından geliştirilmiş. Çok düzgün işlere imza atan arkadaşlar. Dolayısyla bu romdan çok umutluyum. Aralık ayı sonu, 2022 başı gibi rom son halini alacaktır.
Hocam batarya böyle iyi mi kötü mü ben pek anlamıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211125-122917_Ayarlar.png
    Screenshot_20211125-122917_Ayarlar.png
    133,2 KB · Görüntüleme: 17

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Cihazı % dan itibaren kullanmaya başladınız eğer ekran süresi önceki şarj döngüsünün üzerine yazmadıysa çok iyi bir süre ama öyle olacağını zannetmiyorum çünkü pubg oynamışsınız hocam

Redmi Note 6 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

miço40

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet Miraç
Cihazım
Note 6 pro
Konular
6
Ekran süresini cihazı %100 şarj edip kullanmaya başlayın ve ardından şarj bitmeye yakın yine aynı yerden ekran görüntüsü atarsanız sağlık bir bilgi almış oluruz.

dilimeftun

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ahmet
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Konular
6
Ekran süresini cihazı %100 şarj edip kullanmaya başlayın ve ardından şarj bitmeye yakın yine aynı yerden ekran görüntüsü atarsanız sağlık bir bilgi almış oluruz.

Öyle yaptım ama öncesini almadi onu anlamadım bende. Tekrar dediğiniz gibi yaparım hocam.

murodo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
redmi note 6 pr
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Güzel bir ekran süresi almışsınız. Aosp romlar sade oldukları için uyumlu bir kernella geliyorsa genelde deşarj anlamında kullanıcıyı mutlu ediyorlar... Yalnız bu rom hala gelistirilme aşamasında pil konusunda memnun etse de romda sıkıntılar yazabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt