ArrowOS Splitly - OFFICIAL | Android 12

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cepkutusu

Aktif Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
12
Bug veya bilinen bir sorun var mı arkadaşlar son sürümde... Çok memnun olsam da rog EOL güvenlik patch ve uygulama sürümleri Androis bileşenleeri sürüm yükselttikce hata vermeye ve sorun çıkarmaya meyilli. Ciddi şekilde geçmeyi düşünüyorum...
Color flicker var bug olarak 😔
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bug veya bilinen bir sorun var mı arkadaşlar son sürümde... Çok memnun olsam da rog EOL güvenlik patch ve uygulama sürümleri Androis bileşenleeri sürüm yükselttikce hata vermeye ve sorun çıkarmaya meyilli. Ciddi şekilde geçmeyi düşünüyorum...
Hatasız stabil olarak PE öneriyor herkes aosp olarak onu deniye bilirsin Arrow son sürümünü kullanmadım her guncellemede üzerine yazma sorunu vardı offical güncellendi test etmedim ancient os kullaniyorum 1 haftadır şu an için günlük kullanımda yeterli oluyor bana :)

Son düzenleme:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Konu içerisinde yer alan bağlantıların çalışmaması nedeniyle konu kapatılarak çöp kutusuna alınmıştır.

cepkutusu hocam bağlantıları yenilediğinizde konu altındaki rapor butonu ile konunuzu güncellendiğinizi bizlere bildirebilirseniz konuyu yeniden yorumlara açıp ilgili foruma taşırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt