Soru aroma installer oluşturma

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
arkadaşlar biliyorsunuz ki çoğumuz yeni rom kurunca twrpden çeşitli modlar kuruyoruz magisk,viper,dolby googlecamera v.s yeni rom kurunca bunun gibi şeyleri tek seferde kurmak için aroma installer gibi birşey varmı yada yapılırmı. birde her cihaz için ayrı mı yapmak gerekir. teşekkürler.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
arkadaşlar biliyorsunuz ki çoğumuz yeni rom kurunca twrpden çeşitli modlar kuruyoruz magisk,viper,dolby googlecamera v.s yeni rom kurunca bunun gibi şeyleri tek seferde kurmak için aroma installer gibi birşey varmı yada yapılırmı. birde her cihaz için ayrı mı yapmak gerekir. teşekkürler.
Mesela flaşlamak için dosyayı oluştururken 32 bit / 64 bit gibi değerler önemli ise her cihaz için ayrı yapılması gerekir sanırım..
Hepsini bi araya toplamak sürekli rom değiştiren biri için belki iyi olur ama bence yine de gerek yok
Flaşlayın arka arkaya olsun bitsin hocam

Oyla:

kadir34

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa oğuz
Cihazım
Note 6 pro 4 64
Meslek
Satış danışmanı
Konular
66
Aynen haklısın. Kur geç.
aslında otomatik aroma installer oluşturmak için pc uygulamaları var telefonun model sürümüne göre kod oluşturuyor.
Gerçi Twrp de zip leri ardı ardına ekleyip Flashlamak mümkün.
Zaten "romdan sonra" diye bi klasör yaptım hepsi orda hepsini twrp ye ekleyip yapıyorum bununda yine bi sırası oluyor mesela önce Root dosyasını peşinden diğerlerini vs öyle yapıyorum sıkıntı çıkmıyor

Oyla:
Üst Alt