Yardım Arkadaşlar yardımınız gerekiyor

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
Arkadaşlar daha önce ilgili konulara da yazdım ama yardım eden biri bulamadım. Belki ana konu açarsam yardım eden çıkabilir diye düşündüm. Dün k60 aldım. Fakat google arama mesajlaşma sevmediğimden ve keydedici olmadığından dolayı EU rom kurmaya karar verdim. Lakin kurdum da fakat tek bir sorun var Kamera eklediğim fotoğraftaki gibi gözüküyor. Kamerayı uzaklaştırdığımda ya da yakınlaştırdığımda herhangi bir problem yok. Ama açılışta varsayılan 1x ekranında sağda ve solda bu tarz bulanıklaşmamı desem artık neyse sıkıntılar var sorun nedir bilen biri var mıdır. Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• IMG_20230824_065924 [miuiturkiye.net].jpg
    IMG_20230824_065924 [miuiturkiye.net].jpg
    2,2 MB · Görüntüleme: 53

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
11
Arkadaşlar daha önce ilgili konulara da yazdım ama yardım eden biri bulamadım. Belki ana konu açarsam yardım eden çıkabilir diye düşündüm. Dün k60 aldım. Fakat google arama mesajlaşma sevmediğimden ve keydedici olmadığından dolayı EU rom kurmaya karar verdim. Lakin kurdum da fakat tek bir sorun var Kamera eklediğim fotoğraftaki gibi gözüküyor. Kamerayı uzaklaştırdığımda ya da yakınlaştırdığımda herhangi bir problem yok. Ama açılışta varsayılan 1x ekranında sağda ve solda bu tarz bulanıklaşmamı desem artık neyse sıkıntılar var sorun nedir bilen biri var mıdır. Teşekkürler.
Görüntüde bariz bir leke var hocam. Kamera dış camında bir şeyler olabilir mi ?
Diğer sürümlerde yok mu bu sorun ?

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yok usta kameranın üstünde acaba koruyucu falan mı var diye çok inceledim ama ne yazık ki yok öyler birşey. Global sürüm vardı bir öncesinde onda bi sorun yoktu. Ya da vardı ben fark etmedim. Çünkü beyaza tutunca belli oluyor durum. Şimdi de Global rom geri döneceğim. Onu da deneyeceğim bakalım ne olacak. İlgin için teşekkür ederim bu arada.

tfnylmz90

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tufan
Cihazım
Resmi 5 Plus
Konular
14
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Görüntüde bariz bir leke var hocam. Kamera dış camında bir şeyler olabilir mi ?
Diğer sürümlerde yok mu bu sorun ?
Usta senb öyle deyine şüphelendim eski roma yani global'e dönüp tekrar denedim bariz ben fark etmemişim. Çünkü beyaza tutmayınca belli olmuyordu. Büyük ihtimal aldığımda hiç beyaza tutmadım. Fakat kameranın içinde ince bir tabaka varmış fabrikasyon hatasıymış. Nadir de olsa oluyormuş. O da bana denk geldi. Geri verdim telefonu xiaomi 13 Lite vardı onu da geri aldım. Şimdilik böyle devam edeceğim.

Üst Alt