Soru Arkadaşlar sim kart yok veya etkinleştirilemedi bootloder

İroni1995

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 11 lite 5G N
Konular
7
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.4
Telefon Modeli
Mi 11 lite 5 Ne
Bootloader Kilidi
Kapalı
Başlıkta da belirttiğim gibi pek önemli değil ama bootloder kilidini açıp rom yüklemek istiyorum 2 saat dir uğraşıyorum sim kartı etkinleştireme dim turkceli aradım yurt dışına SMS in açık olduğunu söylediler ve kendim detaylardan baktım 0850 numaraya bir sürü SMS gitmiş ücrette kesilmemiş hea bide sonradan ücretlendirilir dse işimiz var
Yada ben boşunamı uğraşıyorum bootloder kilidi açmak için buna gerek varmı yokmu ??

Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

burhan0660

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
27
Başlıkta da belirttiğim gibi pek önemli değil ama bootloder kilidini açıp rom yüklemek istiyorum 2 saat dir uğraşıyorum sim kartı etkinleştireme dim turkceli aradım yurt dışına SMS in açık olduğunu söylediler ve kendim detaylardan baktım 0850 numaraya bir sürü SMS gitmiş ücrette kesilmemiş hea bide sonradan ücretlendirilir dse işimiz var
Yada ben boşunamı uğraşıyorum bootloder kilidi açmak için buna gerek varmı yokmu ??

Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam mesaj gitmesine vs gerek yok ki bootloader için geliştirici seçeneklerinden başvuruyu yaptıysanız "başarıyla eklendi" yazısını aldıysanız 7 gün veya 15 gün sonra mi unlock tool yardımıyla cihazın bootloader kilidini açabilirsiniz

Oyla:

İroni1995

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 11 lite 5G N
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla saol kardeşim şöyle net bi cevap bulamadığımdan uğraşıyordum acil rom atmam lazım cihaza iyice şuan ki rom dan nefret etmeye başladım güncelleme geliyor duvar kağıdı her kilit açışım da değişcek miş iyi güzel ama reklam var nere reklam sıkıştıracaklarını şaşırdılar özelleştirilemiyor da sanki para vermeden aldık cihazı

Oyla:
Üst Alt