Yardım Arkadaşlar brick durumu note 9 pro

AhmetAyyildiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacı Ahmet
Cihazım
Note 8 pro
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 11.0.7
Telefon Modeli
note 9 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar nasıl bir anlık hata oldu anlamadım. Herşey seyrinde giderken note 9 pro mıuı 12 romu eu atmak istedim . Tamamen dikkatsizlik curtana romu inmiş aslında sitede note 9 pro yazıyordu ondan bakmadım bile yapıştırdım sonra ekran 2 saniyelik yanıp sönüyor boot ekranı bile gelmiyor cihaz yurtdışı bl açık
edl modda flash yapmamız lazım anladığım kadarıyla ama bl açık olduğu halde de yetkili hesap şart mı ? bunu tam anlamadım konu hakkında başına gelmişler var mı bi yardım edin lütfen cihaz benim de değil bu kadar basit bi hatadan brick yiceğimi tahmin etmezdim mal gibi kaldım.

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Arkadaşlar nasıl bir anlık hata oldu anlamadım. Herşey seyrinde giderken note 9 pro mıuı 12 romu eu atmak istedim . Tamamen dikkatsizlik curtana romu inmiş aslında sitede note 9 pro yazıyordu ondan bakmadım bile yapıştırdım sonra ekran 2 saniyelik yanıp sönüyor boot ekranı bile gelmiyor cihaz yurtdışı bl açık
edl modda flash yapmamız lazım anladığım kadarıyla ama bl açık olduğu halde de yetkili hesap şart mı ? bunu tam anlamadım konu hakkında başına gelmişler var mı bi yardım edin lütfen cihaz benim de değil bu kadar basit bi hatadan brick yiceğimi tahmin etmezdim mal gibi kaldım.
Edl mode da kendiniz atmayi deneyin. Bazen yetkili hesap sormadan yapıyor diye yazanlar oldu. Yetkili hesap isterse Zenex hocam ile iletişime geçiniz

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
EDL mod'da malesef yetkili hesap olmadan rom atamazsınız.

Oyla:

AhmetAyyildiz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hacı Ahmet
Cihazım
Note 8 pro
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Edl mode da kendiniz atmayi deneyin. Bazen yetkili hesap sormadan yapıyor diye yazanlar oldu. Yetkili hesap isterse Zenex hocam ile iletişime geçiniz
bende bunu okudum bl açık ise yetkili olmadan da açılıyor diye gösteriyor çok para değil belki ama zamansız olduğu için kendimiz yapmaya çalışıyoruz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

EDL mod'da malesef yetkili hesap olmadan rom atamazsınız.
anladım hocam istdediğim cevap buydu ücretler ne kadar kime yaptırabiliriz zenex hocama yazdım bakıyım.

Oyla:

omertakma

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
5Adım
Cihazım
mi6
Konular
0
bende bunu okudum bl açık ise yetkili olmadan da açılıyor diye gösteriyor çok para değil belki ama zamansız olduğu için kendimiz yapmaya çalışıyoruz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

anladım hocam istdediğim cevap buydu ücretler ne kadar kime yaptırabiliriz zenex hocama yazdım bakıyım.
Ahmet Bey,
Ne yaptınız ? Sorununuz halloldu mu ?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
note 9s ve note 9 pro da maliyet yüksek malesef.

Oyla:
Üst Alt