Yardım Arkadaşlar bir yardim edin artik!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hitmachina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LeventKelbat
Cihazım
Mi8
Konular
5
Arkadaşlar mi 8 telefonum var fakat telefon yurt dişi kayit yaptirdim ve telefonda şuan şebek problemi var çok az çekiyor araya biri bana ulaşamiyor bazi zamanlar meşgul gözukuyorum

Nurulika

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mikail
Cihazım
Redmi Pro
Konular
50
global sürüm mü belkide band 20 desteği yoktur ,eğer varsa müşteri hizmetlerini arayın(türk telekom vodefone turkcell) belki sim kaynaklıdır.

bersan1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
B. Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
3
Ben de yurtdışından getirip kayıt yaptırdım öyle bir sorunum yok. Ayrıca başlığı düzeltiniz. Bkz:
  • 3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.

Hitmachina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LeventKelbat
Cihazım
Mi8
Konular
5
global sürüm mü belkide band 20 desteği yoktur ,eğer varsa müşteri hizmetlerini arayın(türk telekom vodefone turkcell) belki sim kaynaklıdır.
Kardeşim cihazda band 20 desteginin olup olmadigini müşteri hizmetlerindenmi ögrenicem
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben de yurtdışından getirip kayıt yaptırdım öyle bir sorunum yok. Ayrıca başlığı düzeltiniz. Bkz:
  • 3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.
Acil ki yaziyoruz kardeşim allah ragzi olsun yazan olmuş bence prensiplerinizi değiştirin dedigin sekil yazdim bir allahin kulu cevap yazmadi

Hitmachina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LeventKelbat
Cihazım
Mi8
Konular
5
Kardeşim mi en son sürüm yüklü ve global versiyon

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hitmachina

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
LeventKelbat
Cihazım
Mi8
Konular
5
Ozaman yardimci ol kardeşim de çozelim su seyide kapatalim

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Forum Kurallarımız oldukça açık... Konu başlığınızın içeriği yansıtması hem sizden sonra aynı sorunu yaşayacak kişilerin konuya ulaşabilmesi için önemlidir hem de sizin konu hakkında bilgisi olan arkadaşlarımıza ulaşabilmeniz için.

Eğer "lütfen yardım" , "enteresan sorun" veya "Arkadaşlar bir yardim edin artik!!!" şeklinde bir başlıkla yardım konusu açarsanız konu ile ilgili birine ulaşma şansınız son derece düşüktür. Bilgili kişi tesadüfen forumda gezerken denk gelirse belki yazabilir... Aynen şu anda olduğu gibi yardım almanızı siz kendiniz engelliyorsunuz ve boş yere sitem ediyorsunuz.

Konularınızı cevaba kapatıyorum ve çöp kutusuna taşıyorum. Forum Kurallarımız 'a uygun şekilde yeni konu açabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt