Yardım Arkadaşlar 2 konu da bilgi almak istiyorum. Google kamera portre modu, ekranım çatladı yedek parçayi nasıl alabilirim?

bir.idealist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Redmi note 4
Konular
3
Arkadaşlar 2 konu da bilgi almak istiyorum. Google kamera portre modu, ekranım çatladı yedek parçayi nasıl alabilirim? Google kamera yı portre modu için istiyorum bir problemle karşılaşırmıyım? miu 10 v.8,7,12 şuanda :) Teşekkürler.

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Oyla:

bir.idealist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Redmi note 4
Konular
3
Biraz daha detaylı açıklama yapaydın iyiydi
Google camera için _İpucu - Mi5 için Google kamera portre modu burası yardımı dokunabilir.
Çatlak Ekran için
Telefonunun markasını modelini bilmediğimiz için seni direk SEFA Kardeşe havele ediyom eğerki parçasını bulamazsan en azından Güvenilir ellerden yeni telefona kavuşmuş olursun
Satış - -SEFA-- ONEPLUS 6 , Mİ 6X , 5 PLUS GÜNCEL SATIŞ Buradan kendisine ulaşabilirsin
Bu arada Hayırlı Cumalar
Redmi note 4 snapdragon modeli. Dokunmatiği çalışıyor sadece dış camını alsam acaba sorun çözülür mü? Lcd de sorun olsa dokunmatiği çalışmazdı haksız mıyım?

Oyla:

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Selamünaleyküm. Hayırlı Sabahlar
Kardeş Elektronik hakkında pek fazla bilgi ve deneyim sahibi olmadığım için bu konuda yorum yapamayacağım
Lakin bu sitede bu işin üstadları var onlardan yardım isteyebilirsin ( Örnek Sefa )

Oyla:
Üst Alt